Contact gegevens Bouncers Basketball

Bestuur
Voorzitter Jeroen Poldervaart voorzitter@bouncersbasketball.nl 06-52618923
Secretaris Maaike Haeren secretaris@bouncersbasketball.nl
Technische Commissie Bob Bron technischcommissaris@bouncersbasketball.nl
Wedstrijd Secretaris Gert Jan Oskam wedstrijdsecretaris@bouncersbasketball.nl 06-44346013
kampcommissie Maaike Haeren maaike@bouncersbasketball.nl
Mick Aerts mick@bouncersbasketball.nl
Activiteitencommissie Marian Dijkstra marian@bouncersbasketball.nl
Bestuurslid Walter Kuipers walter@bouncersbasketball.nl
Trainers, Coaches en Teamcaptains
 
Technische Commissie
Algemeen & Heren 1 Bob Bron
U8, U10 en U12 Juan de Miranda
HS 2, HS3, HS4, HU22 en HU20 Kees Aerts
Dames en Meisjes Jort Sneltinga
JU16 en JU18 Peter Scheltinga
Materiaal Beheer Mick Aerts
 
Scheidsrechters Commissie
Coördinator Niek de Jong
Robert de Roo
Stephan Rodenburg
 
PR & Sponsor Commissie
Voorzitter Eric van der Walle pr@bouncersbasketball.nl
Bert de Rijke
Beheer krantenberichten Thale Lesschen
Social Media Katja Toet
 
Barstichting
Voorzitter Bert de Rijke
Penningmeester Rudo Van Loo
Algemeen bestuurslid Derk Deenik
Beheer Snoepzakjes en Handdoeken Betty Van Loo
 
Ledenadministratie
Leden administratie Waddinxveen Lia Sluys ledenadministratie@bouncersbasketball.nl
 
Wedstrijd zaken
Sheetcontroler Gouda Ewout Lasschuyt
Wedstrijd secretaris Gert Jan Oskam
Wedstrijd zaken Gouda Mark Boegheim
Uitslagen en zaalwacht controle Thale Lesschen
Planner Gouda Stephan Rodenburg planner@bouncersbasketball.nl
Planner Waddinxveen Dennis Brinkhorst planner@bouncersbasketball.nl
 
Redactie
Beheer website en nieuwsbrief Bart Molenaar redactie@bouncersbasketball.nl
Social Media Desire de Jong redactie@bouncersbasketball.nl
Fotografie Waddinxveen Lilian Haeren redactie@bouncersbasketball.nl
Beheer krantenberichten Thale Lesschen redactie@bouncersbasketball.nl
Algemeen redactielid Eric van der Walle pr@bouncersbasketball.nl
Fotografie Gouda Marten Aikema redactie@bouncersbasketball.nl
Algemeen redactielid Caroline Luijbregts redactie@bouncersbasketball.nl
 
Tenue Coordinatie
Coördinator Gouda Sabine Bron tenues@bouncersbasketball.nl
Coördinator Waddinxveen Monica Huurman tenues@bouncersbasketball.nl
 
Grote Club Actie
Coördinator boekjes - Gouda Carla Wakker
Online verkoop Waddinxveen / Gouda Lilian Haeren lilian.haeren@gmail.com