Wedstrijden Taken Mijn Wedstrijden


zaterdag 21 oktober

Waddinxveen
15:00 X10 1 Lokomotief 1
 
Uitwedstrijden
10:15 Crackerjacks 1 M14 1 Sporthal De Bron (Oceaan, 3825 WC, Amersfoort)

vrijdag 27 oktober

Waddinxveen
20:00 V18 1 Solar systemen-Grasshoppers 2
20:00 MSE 3 Punch 5
 
Uitwedstrijden
19:15 EBV Baros 4 MSE 4 Woudestein (Burg. Oudlaan, 3062 PA, Rotterdam)

zaterdag 28 oktober

Waddinxveen
17:00 X12 2 Jump IJsselstein 1
17:00 M14 1 BS Leiden 2
Gouda
13:15 X10 2 Woodpeckers 3
13:15 M14 3 BS Leiden 4
15:00 M22 1 Goba 1
15:00 X12 3 BS Leiden 3
17:00 M20 1 Blue Drakes 1
 
Uitwedstrijden
09:30 Solar systemen-Grasshoppers 2 X10 1 Cleyn Duin (Stadhoudersdreef, 2224 BN, Katwijk)
13:00 BS Leiden 1 M12 1 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
14:00 Marathon 1 M16 1 Baskensburg (Pres. Rooseveltlaan, 4383 NG, Vlissingen)
14:00 Zoebas 3 M16 3 Noordhove (Lijnbaan, 2728 AG, Zoetermeer)
16:30 BV Squirrels 1 M18 1 (, , )
17:45 CobraNova 3 MSE 2 Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
18:15 Goba 1 M22 1 Oosterbliek (Wiarda Beckmanplein, 4207 NC, Gorinchem)
19:00 Archipel 1 M16 2 Sporthal Parijsch (Eendekooi, 4105 TN, Culemborg)

zondag 29 oktober

Uitwedstrijden
18:30 Hurricanes 1 MSE 1 Den Oert (J.A. Heijwegenlaan, 3201 KH, Spijkenisse)

vrijdag 03 november

Waddinxveen
19:15 M20 1 BV Alphia 1
19:15 M18 1 DAS 1
21:00 M22 1 Almere Pioneers 1
21:00 VSE 1 B.Z. '72 1
 

zaterdag 04 november

Waddinxveen
14:15 X10 1 DAS 2
16:00 M16 3 HBV The Jumpers 2
Gouda
12:45 X10 2 CobraNova 3
14:30 M16 1 Divine 2
14:30 M16 2 Goba 2
16:30 MSE 1 Punch 2
 
Uitwedstrijden
11:30 Solar systemen-Grasshoppers 3 X12 2 Cleyn Duin (Stadhoudersdreef, 2224 BN, Katwijk)
11:45 Divine 1 M14 1 Sporthal Dongemond (Collegeweg, , Raamsdonksveer)
12:15 Westland Stars 2 MSE 2 Westlandhal (Spinel, 2691 TM, s-Gravenzande)
13:00 BV Leiderdorp 1 X12 3 De Bloemerd (De Bloemerd, 2353 BZ, Leiderdorp)
14:00 CobraNova 3 M14 2 Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
14:00 CobraNova 4 M14 3 Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
14:30 MBCA Amstelveen 1 M12 1 Goudsmithal (Sportlaan, 1185 TB, Amstelveen)
15:00 HBV The Jumpers 1 V18 1 't Zandje (Schimmelweg, 2524 XK, Den Haag)
19:15 B.O.B. 2 MSE 4 Sporthal Carla de Liefde (Polderlaan, 3261 ZA, Oud Beijerland)

vrijdag 10 november

Waddinxveen
20:00 MSE 2 LUSV Basketbal 2
20:00 MSE 3 Punch 6
 

zaterdag 11 november

Gouda
13:00 M12 1 Lokomotief 1
13:00 X12 3 BV Leiderdorp 1
15:00 M20 1 Jump '80 1
15:00 MSE 4 Zoebas 2
 
Uitwedstrijden
14:00 Red Stars 1 M14 1 Beukendal (Beukenlaan, 3762 AG, Soest)
16:00 BC Langstraat Shooters 1 MSE 1 De Slagen (De Gaard, 5146 AW, Waalwijk)
17:00 Binnenland 2 M16 1 De Driesprong (Marijkesingel, 2991 BK, Barendrecht)

vrijdag 17 november

Waddinxveen
19:15 M18 1 BV Squirrels 1
21:00 M22 1 BV Leiderdorp 1
21:00 VSE 1 Westland Stars 1
 

zaterdag 18 november

Waddinxveen
15:00 M16 2 Archipel 1
15:00 M14 1 Almere Pioneers 1
17:00 M16 3 Zoebas 3
17:00 X10 1 Solar systemen-Grasshoppers 2
Gouda
18:15 M16 1 Rotterdam Basketbal 2
20:15 MSE 1 D.B.V. Rowic 1
 
Uitwedstrijden
11:00 BS Leiden 4 M14 3 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
11:15 Solar systemen-Grasshoppers 2 V18 1 (, , )
13:15 De Dunckers 1 M20 1 Dudok Arena (Arena, 1213 NW, Hilversum)
14:00 TBG Dragons 1 M12 1 Arcus Topsporthal (Campuslaan, 6602 HX, Wijchen)
14:00 Jump 1 MSE 3 De Schelft (Wildlaan, 2211 JZ, Noordw.hout)
15:00 BS Leiden 3 X12 3 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
15:45 Lokomotief 3 MSE 2 Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)
16:45 Woodpeckers 3 X10 2 Sporthal De Slinger (De Slinger, 3995 DE, Houten)
17:15 Jump IJsselstein 1 X12 2 Het Heem (Heemradenlaan, 3401 GX, IJsselstein)
20:30 D.B.V. Rowic 2 MSE 4 Sportboulevard (Fanny Blankers-Koenweg, 3318 AX, Dordrecht)

vrijdag 24 november

Waddinxveen
19:15 M14 1 River Trotters 1
21:00 M22 1 River Trotters 1
21:00 MSE 3 Forwodians 2
 

vrijdag 01 december

Waddinxveen
19:15 V18 1 Goba 1
21:00 M22 1 BV Oegstgeest 1
21:00 MSE 3 DAS 3
 

zaterdag 02 december

Waddinxveen
13:30 X12 3 Jump IJsselstein 1
13:30 M14 2 CobraNova 2
15:15 M14 3 Solar systemen-Grasshoppers 2
17:00 M12 1 MBCA Amstelveen 1
17:00 X10 2 Binnenland 2
19:00 MSE 2 Jump '80 1
19:00 MSE 4 Jump '80 2
 
Uitwedstrijden
12:00 Lokomotief 1 X10 1 Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)
15:00 Utrecht Cangeroes 3 M16 2 Sporthal Lunetten (Zwarte Woud, 3524 SG, Utrecht)
16:00 DAS 1 M14 1 (, , )
17:15 CobraNova 3 M16 3 Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
18:00 DAS 1 M16 1 (, , )
19:00 CobraNova 2 M18 1 Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
20:00 Sparta Nijkerk 1 M20 1 Watergoor (Watergoorweg, 3861 AZ, Nijkerk)
21:00 Lokomotief 2 MSE 1 Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)

zondag 03 december

Uitwedstrijden
17:00 Lokomotief 2 VSE 1 Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)

vrijdag 08 december

Waddinxveen
19:15 M18 1 Solar systemen-Grasshoppers 2
21:00 VSE 1 MSV Basketbal 1
 

zaterdag 09 december

Waddinxveen
15:00 M16 3 BS Leiden 3
17:00 X10 1 BS Leiden 3
Gouda
14:45 M16 2 Westland Stars 1
16:30 M14 1 Crackerjacks 1
18:30 MSE 1 WBB Giants 1
 
Uitwedstrijden
09:30 Solar systemen-Grasshoppers 3 X10 2 Cleyn Duin (Stadhoudersdreef, 2224 BN, Katwijk)
11:00 BS Leiden 2 V18 1 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
11:15 UVV S.V.O. Basketball 2 X12 3 Sportcentrum Oudenrijn (Europaweg, 3451 HG, Utrecht)
11:45 Crackerjacks 1 VSE 1 Zielhorst (Trompetstraat, 3822 OK, Amersfoort)
15:45 Den Haag Seagulls 1 MSE 3 Sporthal De Houtzagerij (Hobbemastraat, 2526 GJ, Den Haag)
16:00 TBG Dragons 1 M12 1 Arcus Topsporthal (Campuslaan, 6602 HX, Wijchen)
17:00 BS Leiden 3 M14 2 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
18:30 BV Oegstgeest 1 X12 2 Sporthal De Cuyl (De Voscuyl, 2341 BJ, Oegstgeest)
18:30 BV Oegstgeest 1 M14 3 Sporthal De Cuyl (De Voscuyl, 2341 BJ, Oegstgeest)
19:00 BV Krimpen 1 MSE 2 De Populier (Populierenlaan, 2925 CP, Krimpen adIJ)
19:15 Green Eagles 2 MSE 4 Wethouder Smithal (Westeinde, 3146 BZ, Maassluis)

vrijdag 15 december

Waddinxveen
21:00 MSE 2 Hurricanes 2
21:00 MSE 3 Lokomotief 4
 

zaterdag 16 december

Waddinxveen
13:30 X10 2 Lokomotief 2
13:30 M14 3 HBV The Jumpers 1
15:15 X12 2 CobraNova 4
15:15 X12 3 Woodpeckers 2
17:00 M12 1 BS Leiden 1
17:00 V18 1 CobraNova 1
19:00 M14 2 MSV Basketbal 1
19:00 MSE 4 Hurricanes 4
 
Uitwedstrijden
11:00 BS Leiden 2 M14 1 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
13:55 CobraNova 2 X10 1 Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
14:00 Zoebas 2 M16 2 Noordhove (Lijnbaan, 2728 AG, Zoetermeer)
15:00 Blue Arrows 1 M16 3 Hoenderdaal (Hoendersteeg, 3972 NA, Driebergen)
16:00 Blue Drakes 1 M20 1 Bulwijk (Stromenlaan, 3448 CH, Woerden)
17:00 MSV Basketbal 1 M18 1 Sportpark Duinwetering (Duinwetering, 2203 HM, Noordwijk)
17:30 CobraNova 2 MSE 1 Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)

vrijdag 12 januari

Waddinxveen
21:00 MSE 2 SV Argon 1
21:00 MSE 3 Gonini 1
 

zaterdag 13 januari

Gouda
16:00 MSE 4 BV Squirrels 2
 
Uitwedstrijden
20:00 DAS 1 MSE 1 (, , )
20:15 Utrecht Bull's 2 VSE 1 Galgenwaard (Herculesplein, 3584 AA, Utrecht)

vrijdag 19 januari

Waddinxveen
21:00 VSE 1 Crackerjacks 1
 

zaterdag 20 januari

Gouda
16:00 MSE 1 S.B.U. 1
 
Uitwedstrijden
09:00 Waterdragers 2 MSE 4 Parkzoomhal (Iersestraat, 2912 TH, Nieuwerk.adY)
11:00 Rotterdam Basketbal 1 M12 1 Alexanderhal (Sjanghailaan, 3066 SJ, Rotterdam)
15:00 HBV The Jumpers 3 MSE 2 't Zandje (Schimmelweg, 2524 XK, Den Haag)
16:00 Red Stars 1 M16 1 Beukendal (Beukenlaan, 3762 AG, Soest)
16:15 Forwodians 2 MSE 3 De Schans (Nijverheidsweg, 2215 MH, Voorhout)

vrijdag 26 januari

Waddinxveen
11:00 MSE 2 BV Oegstgeest 2
Gouda
21:00 MSE 1 Binnenland 2
 

zaterdag 27 januari

Waddinxveen
15:00 M12 1 UBALL 1
Gouda
09:00 M16 1 Rotterdam-Zuid 1
09:00 MSE 4 BV Juventus 2
 
Uitwedstrijden
09:00 CobraNova 4 MSE 3 Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
17:00 BS Leiden 1 VSE 1 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)

vrijdag 02 februari

Waddinxveen
21:00 VSE 1 Forwodians 2
21:00 MSE 3 G5-Sports 1
 

zaterdag 03 februari

Uitwedstrijden
12:15 Punch 4 MSE 2 Sportcentr.TU Delft (Mekelweg, 2628 CD, Delft)
14:00 Hanze Stars 1 M12 1 De Mene (Markolle, 7207 PA, Zutphen(Leesten-O))
19:00 Green Eagles 1 MSE 1 Wethouder Smithal (Westeinde, 3146 BZ, Maassluis)
21:00 Green Eagles 3 MSE 4 Wethouder Smithal (Westeinde, 3146 BZ, Maassluis)

zaterdag 10 februari

Waddinxveen
15:00 VSE 1 Utrecht Bull's 2
 

vrijdag 16 februari

Waddinxveen
11:00 MSE 2 CobraNova 3
 

zaterdag 17 februari

Gouda
09:00 M16 1 Marathon 1
09:00 MSE 4 EBV Baros 4
14:00 M12 1 BS Leiden 1
16:00 MSE 1 Hurricanes 1
 
Uitwedstrijden
12:15 Punch 5 MSE 3 Sportcentr.TU Delft (Mekelweg, 2628 CD, Delft)

zaterdag 24 februari

Uitwedstrijden
11:00 S.B.U. 2 VSE 1 Sportcentrum Olympos (Uppsalalaan, 3584 CT, Utrecht)

zaterdag 03 maart

Uitwedstrijden
16:00 Almere Pioneers 1 M16 1 Almere Poort (Piere de Coubertinlaan, 1362 LA, Almere)

vrijdag 09 maart

Waddinxveen
21:00 MSE 2 Westland Stars 2
21:00 MSE 3 LUSV Basketbal 3
 

zaterdag 10 maart

Waddinxveen
17:00 M12 1 MBCA Amstelveen 1
Gouda
09:00 MSE 4 B.O.B. 2
 
Uitwedstrijden
11:45 Divine 2 M16 1 Sporthal Dongemond (Collegeweg, , Raamsdonksveer)
14:00 LUSV Basketbal 3 MSE 3 U.S.C. (Einsteinweg, 2333 CB, Leiden)
16:00 Punch 2 MSE 1 Sportcentr.TU Delft (Mekelweg, 2628 CD, Delft)
16:30 B.Z. '72 1 VSE 1 Sporthal de Koppeling (De Clomp, 3704 KS, Zeist)

zaterdag 17 maart

Gouda
09:00 M16 1 Binnenland 2
16:00 MSE 1 BC Langstraat Shooters 1
 
Uitwedstrijden
09:00 LUSV Basketbal 2 MSE 2 U.S.C. (Einsteinweg, 2333 CB, Leiden)
09:00 Zoebas 2 MSE 4 Noordhove (Lijnbaan, 2728 AG, Zoetermeer)
13:30 Lokomotief 1 M12 1 Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)
14:00 Punch 6 MSE 3 Sportcentr.TU Delft (Mekelweg, 2628 CD, Delft)

vrijdag 23 maart

Waddinxveen
21:00 MSE 2 Lokomotief 3
21:00 MSE 3 Jump 1
 

zaterdag 24 maart

Gouda
09:00 MSE 4 D.B.V. Rowic 2
14:00 M12 1 TBG Dragons 1
 
Uitwedstrijden
09:00 Westland Stars 1 VSE 1 Westlandhal (Spinel, 2691 TM, s-Gravenzande)
20:30 D.B.V. Rowic 1 MSE 1 Sportboulevard (Fanny Blankers-Koenweg, 3318 AX, Dordrecht)

zondag 25 maart

Uitwedstrijden
12:30 Rotterdam Basketbal 2 M16 1 Alexanderhal (Sjanghailaan, 3066 SJ, Rotterdam)

vrijdag 06 april

Waddinxveen
21:00 VSE 1 Lokomotief 2
 

zaterdag 07 april

Gouda
11:00 M16 1 DAS 1
15:00 MSE 1 Lokomotief 2
 
Uitwedstrijden
10:00 Jump '80 1 MSE 2 Sporthal De Fazant (Fazantenlaan, 3222 AM, Hellevoetsluis)
10:00 Jump '80 2 MSE 4 Sporthal De Fazant (Fazantenlaan, 3222 AM, Hellevoetsluis)
11:00 Rotterdam Basketbal 1 M12 1 Alexanderhal (Sjanghailaan, 3066 SJ, Rotterdam)
14:00 DAS 3 MSE 3 (, , )

vrijdag 13 april

Waddinxveen
21:00 MSE 2 BV Krimpen 1
21:00 MSE 3 Den Haag Seagulls 1
 

zaterdag 14 april

Waddinxveen
17:00 M12 1 UBALL 1
Gouda
09:00 MSE 4 Green Eagles 2
 
Uitwedstrijden
09:00 MSV Basketbal 1 VSE 1 Sportpark Duinwetering (Duinwetering, 2203 HM, Noordwijk)
20:00 WBB Giants 1 MSE 1 Tuinwijk (Florastraat, 4613 CT, Bergen op Zoom)

vrijdag 20 april

Waddinxveen
21:00 VSE 1 S.B.U. 2
 

zaterdag 21 april

Gouda
09:00 MSE 1 CobraNova 2
 
Uitwedstrijden
13:30 Lokomotief 1 M12 1 Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)
19:15 Lokomotief 4 MSE 3 Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)

zondag 22 april

Uitwedstrijden
16:00 Hurricanes 2 MSE 2 Den Oert (J.A. Heijwegenlaan, 3201 KH, Spijkenisse)
16:00 Hurricanes 4 MSE 4 Den Oert (J.A. Heijwegenlaan, 3201 KH, Spijkenisse)