Wedstrijden Taken Mijn Wedstrijden

zaterdag 09 september

vrijdag 15 september

Waddinxveen
21:00 VSE 1 Utrecht Bull\'s
 

zaterdag 16 september

Waddinxveen
09:00 M16 2 Zoebas
10:45 M16 3 Blue Arrows
11:00 X10 1 CobraNova
12:30 MSE 4 BS Leiden
12:45 M14 1 Red Stars
14:15 M18 1 MSV Basketbal
14:30 V16 1 UVV S.V.O. Basketball
16:30 MSE 1 DAS
 

zondag 17 september

zaterdag 23 september

Waddinxveen
09:00 M12 1 Rotterdam Basketbal
09:00 M18 2 BV Oegstgeest
10:45 M20 1 De Dunckers
11:00 MSE 3 Forwodians
12:30 X12 3 UVV S.V.O. Basketball
12:45 X10 2 Solar systemen-Grasshoppers
14:15 M14 3 BV Oegstgeest
14:30 X12 2 BV Oegstgeest
16:00 M16 1 Red Stars
16:15 V18 1 BS Leiden
17:45 M14 2 BS Leiden
18:00 MSE 2 HBV The Jumpers
 

zaterdag 30 september

Waddinxveen
09:00 X12 2 Solar systemen-Grasshoppers
09:00 X12 3 BV Leiderdorp
10:45 M14 3 CobraNova
10:45 V18 1 HBV The Jumpers
12:30 VSE 1 BS Leiden
12:30 M14 2 CobraNova
14:15 M18 2 Dunkinn
14:15 MSE 3 CobraNova
 

zaterdag 07 oktober

Waddinxveen
09:00 M12 1 Hanze Stars
09:00 MSE 1 Green Eagles
11:00 M16 1 Almere Pioneers
11:00 M14 1 DAS
12:45 M16 3 CobraNova
12:45 MSE 4 New Stars
14:30 V16 1 Utrecht Cangeroes
14:30 M18 1 CobraNova
16:15 M20 1 Sparta Nijkerk
16:15 M16 2 Utrecht Cangeroes
18:00 X10 1 Lokomotief
18:00 MSE 2 Punch
 

zaterdag 21 oktober

Waddinxveen
09:00 M22 1 Westland Stars
 

zaterdag 28 oktober

Waddinxveen
09:00 M20 1 Blue Drakes
09:00 X12 2 Jump IJsselstein
10:45 X12 3 BS Leiden
10:45 MSE 3 Punch
12:30 M14 2 Divine
12:30 M14 3 BS Leiden
14:15 M18 2 HBV The Jumpers
14:15 M14 1 BS Leiden
16:00 X10 2 Woodpeckers
16:00 V18 1 Solar systemen-Grasshoppers
 

zondag 29 oktober

zaterdag 04 november

Waddinxveen
09:00 X10 2 CobraNova
09:00 MSE 1 Punch
10:45 M14 1 Divine
11:00 M16 1 Divine
12:30 M22 1 Almere Pioneers
12:45 M16 2 Goba
14:15 MSE 4 Quick Runners
14:30 M18 1 DAS
16:00 M20 1 BV Alphia
16:15 V16 1 BV Fairmount
17:45 VSE 1 B.Z. \'72
18:00 M16 3 HBV The Jumpers
19:30 X10 1 DAS
 

zaterdag 11 november

Waddinxveen
09:00 M12 1 Lokomotief
09:00 M20 1 Jump\'80
10:45 MSE 3 Punch
11:00 MSE 2 LUSV Basketbal
 

zaterdag 18 november

Waddinxveen
09:00 X10 1 Solar systemen-Grasshoppers
09:00 MSE 1 D.B.V. Rowic
10:45 V16 1 BV Leiderdorp
11:00 M16 1 Rotterdam Basketbal
12:30 M18 1 BV Squirrels
12:45 M22 1 BV Leiderdorp
14:15 VSE 1 Westland Stars
14:30 MSE 4 De Dunckers
16:00 M16 2 Archipel
16:15 M16 3 Zoebas
17:45 M14 1 Almere Pioneers
 

vrijdag 24 november

Waddinxveen
20:00 M22 1 River Trotters
20:00 M20 1 Solar systemen-Grasshoppers
 

zondag 26 november

Waddinxveen
14:00 M14 1 River Trotters
 

zaterdag 02 december

Waddinxveen
09:00 M12 1 MBCA Amstelveen
09:00 X12 2 Forwodians
10:45 M22 1 BV Oegstgeest
11:00 M14 3 Solar systemen-Grasshoppers
12:30 M14 2 CobraNova
12:45 V18 1 Goba
14:15 MSE 2 Jump\'80
14:30 M18 2 Forwodians
16:00 X12 3 Jump IJsselstein
16:15 X10 2 Binnenland
17:45 MSE 3 DAS
 

zondag 03 december

zaterdag 09 december

Waddinxveen
09:00 M16 3 BS Leiden
09:00 MSE 1 WBB Giants
10:45 X10 1 BS Leiden
11:00 M14 1 Crackerjacks
12:30 M18 1 Solar systemen-Grasshoppers
12:45 M16 2 Westland Stars
14:15 VSE 1 MSV Basketbal
14:30 MSE 4 Utrecht Bull\'s
16:00 M20 1 Crackerjacks
 

zaterdag 16 december

Waddinxveen
09:00 M12 1 BS Leiden
09:00 M14 2 MSV Basketbal
10:45 X12 3 Woodpeckers
11:00 M14 3 HBV The Jumpers
12:30 M22 1 Goba
12:45 V18 1 CobraNova
14:15 X12 2 CobraNova
14:30 MSE 3 Lokomotief
16:00 MSE 2 Hurricanes
16:15 M18 2 Blue Drakes
17:45 X10 2 Lokomotief
 

zaterdag 13 januari

Waddinxveen
09:00 MSE 2 SV Argon
09:00 MSE 3 Gonini
 

zaterdag 20 januari

Waddinxveen
09:00 VSE 1 Crackerjacks
09:00 MSE 1 S.B.U.
10:45 MSE 4 Red Stars
 

zaterdag 27 januari

Waddinxveen
09:00 M12 1 UBALL
09:00 MSE 1 Binnenland
11:00 MSE 2 BV Oegstgeest
11:00 MSE 4 BV Leerdam
12:45 M16 1 Rotterdam-Zuid
 

zaterdag 03 februari

Waddinxveen
09:00 VSE 1 Forwodians
09:00 MSE 3 G5-Sports
 

zaterdag 17 februari

Waddinxveen
09:00 M12 1 BS Leiden
09:00 MSE 1 Hurricanes
11:00 M16 1 Marathon
11:00 MSE 2 CobraNova
12:45 MSE 4 Crackerjacks
 

zaterdag 10 maart

Waddinxveen
09:00 M12 1 MBCA Amstelveen
09:00 MSE 2 Westland Stars
10:45 MSE 3 LUSV Basketbal
 

zaterdag 17 maart

Waddinxveen
09:00 M16 1 Binnenland
09:00 MSE 1 BC Langstraat Shooters
10:45 MSE 4 Utrecht Cangeroes
 

zaterdag 24 maart

Waddinxveen
09:00 M12 1 TBG Dragons
09:00 MSE 2 Lokomotief
10:45 MSE 3 Jump
 

zondag 25 maart

zaterdag 07 april

Waddinxveen
09:00 MSE 4 B.Z. \'72
09:00 MSE 1 Lokomotief
10:45 VSE 1 Lokomotief
11:00 M16 1 DAS
 

zondag 08 april

zaterdag 14 april

Waddinxveen
09:00 M12 1 UBALL
09:00 MSE 2 BV Krimpen
10:45 MSE 3 Den Haag Seagulls
 

zaterdag 21 april

Waddinxveen
09:00 VSE 1 S.B.U.
09:00 MSE 1 CobraNova
10:45 MSE 4 S.B.U.
 

zondag 22 april