Contact gegevens Bouncers Basketball

Bestuur
Voorzitter Jeroen Poldervaart voorzitter@bouncersbasketball.nl 06-52618923
Secretaris Maaike Haeren secretaris@bouncersbasketball.nl
Penningmeester Niek de Jong penningmeester@bouncersbasketball.nl
Technische Commissie Bob Bron technischcommissaris@bouncersbasketball.nl
Wedstrijdzaken Walter Kuipers walter@bouncersbasketball.nl
Activiteitencommissie Marian Dijkstra marian@bouncersbasketball.nl
Trainers, Coaches en Teamcaptains
 
Rolstoelbasketbal
Coördinator Jeannetta Mooijekind rolstoelbasketbal@bouncersbasketball.nl
 
Activiteiten Commissie
Coördinator Marian Dijkstra
Gijs Haeren
Monica Huurman
Leonie van Reeuwijk
Rick Rosseweij
 
Technische Commissie
Algemeen & Heren 1 Bob Bron
Mix 8, Mix 10 en Mix 12 Juan de Miranda
Mannen 22 en Mannen 20 Kees Aerts
Mannen 14 Jort Snelting
Mannen 16 en Mannen 18 Peter Scheltinga
Materiaal Beheer Mick Aerts
Mannen 14 Marcel de Jong
Coördinator Teammanagers Walter Kuipers
 
Scheidsrechters Commissie
Coördinator Niek de Jong
Robert de Roo
Stephan Rodenburg
 
PR & Sponsor Commissie
Voorzitter Eric van der Walle sponsoring@bouncersbasketball.nl
 
Ledenadministratie
Leden administratie Waddinxveen Lia Sluys ledenadministratie@bouncersbasketball.nl
 
Wedstrijd zaken
Wedstrijdplanner Waddinxveen Gert Jan Oskam wedstrijdsecretaris@bouncersbasketball.nl
Wedstrijdplanner Gouda Mark Boegheim wedstrijdsecretaris@bouncersbasketball.nl
Sheetcontroleur Gouda Ewout Lasschuyt
Sheetcontroleur Waddinxveen Thale Lesschen
Takenplanner Waddinxveen Dennis Brinkhorst planner@bouncersbasketball.nl
Takenplanner Gouda Jeannetta Mooijekind planner@bouncersbasketball.nl
 
Redactie
Beheer website en nieuwsbrief Bart Molenaar redactie@bouncersbasketball.nl
Fotografie Waddinxveen Lilian Haeren redactie@bouncersbasketball.nl
Beheer krantenberichten Thale Lesschen redactie@bouncersbasketball.nl
Fotografie Gouda Marten Aikema redactie@bouncersbasketball.nl
 
Tenue Coordinatie
Coördinator Gouda Sabine Bron tenues@bouncersbasketball.nl
Coördinator Waddinxveen Monica Huurman tenues@bouncersbasketball.nl
 
Grote Club Actie
Coördinator boekjes - Gouda Carla Wakker
Online verkoop Waddinxveen / Gouda Lilian Haeren lilian.haeren@gmail.com
 
Kampcommissie
Gijs Haeren
Arnold Spek
Wim Huurman
Roxy Zwijnenburg
Christian de Rooij
Chloë Rietveld
Leonie van Reeuwijk
Pascal Kuipers
Joost Bron
Billy Verboom
 
Materiaalcommissie
Bob Bron
Mick Aerts mick@bouncersbasketball.nl