Contact gegevens Bouncers Basketball

Bestuur
Voorzitter Peter Schelinga voorzitter@bouncersbasketball.nl
Secretaris Maaike Haeren secretaris@bouncersbasketball.nl 0625577649
Penningmeester Niek de Jong penningmeester@bouncersbasketball.nl
Technische Commissie Bob Bron technischcommissaris@bouncersbasketball.nl
Wedstrijdzaken Walter Kuipers walter@bouncersbasketball.nl
Activiteitencommissie Marian Dijkstra marian@bouncersbasketball.nl
Trainers, Coaches en Teamcaptains
Senioren Ben P. (MSE 1)
Arco Z. (MSE 2)
Arco Z. (MSE 3)
Parviz N. (MSE 4)
Wim R. (MSE 4)
U 20 Andrie van der B. (M20 1)
Senioren Erno R. (RSB)
Fred van T. (RSB)
U 18 Boudewijn K. (M18 1)
Marcel de J. (M18 1)
Roy ten B. (M18 2)
Maaike H. (V18 1)
U 16 Ben P. (M16 1)
Joost B. (M16 2)
Rick R. (M16 2)
Bryan van B. (M16 3)
Jasper B. (M16 3)
U 14 Jolanda Z. (M14 1)
Jort S. (M14 1)
Foppe-Auke van der M. (X14 2)
Monique Van L. (X14 2)
Thomas de W. (X14 2)
U 12 Dylan S. (V12 1)
Hans S. (V12 1)
Thom P. (M12 1)
Edwin van H. (X12 2)
Bob M. (X12 3)
George B. (X12 3)
Jens V. (X12 3)
Raymond van D. (X12 3)
 
Rolstoelbasketbal
Coördinator Jeannetta Mooijekind rolstoelbasketbal@bouncersbasketball.nl
 
Activiteiten Commissie
Coördinator Marian Dijkstra
Gijs Haeren
Monica Huurman
Rick Rosseweij
Chloe Rietveld
 
Technische Commissie
Technisch Commissaris + M16/M20 Bob Bron
V12, X12 en X10 Juan de Miranda
Basketballinhoudelijke Zaken Jort Snelting
Materiaal Beheer Mick Aerts
Mannen 14 en 18 Marcel de Jong
Coördinator Teammanagers Walter Kuipers
Basketballinhoudelijke Zaken Ben Ponsioen
Ledenadministratie Annemieke Aikema
 
Scheidsrechters Commissie
Coördinator Niek de Jong
Robert de Roo
Stephan Rodenburg
 
PR & Sponsor Commissie
Voorzitter Eric van der Walle sponsoring@bouncersbasketball.nl
 
Ledenadministratie
Annemieke Aikema ledenadministratie@bouncersbasketball.nl
 
Wedstrijd zaken
Wedstrijdplanner Waddinxveen Gert Jan Oskam wedstrijdsecretaris@bouncersbasketball.nl
Wedstrijdplanner Gouda Mark Boegheim wedstrijdsecretaris@bouncersbasketball.nl
Sheetcontroleur Gouda Ewout Lasschuyt
Sheetcontroleur Waddinxveen Thale Lesschen
Takenplanner Gouda en Waddinxveen Jeannetta Mooijekind planner@bouncersbasketball.nl
 
Redactie
Beheer website en nieuwsbrief Bart Molenaar redactie@bouncersbasketball.nl
Fotografie Waddinxveen Lilian Haeren redactie@bouncersbasketball.nl
Beheer krantenberichten Thale Lesschen redactie@bouncersbasketball.nl
Fotografie Gouda Marten Aikema redactie@bouncersbasketball.nl
 
Tenue Coordinatie
Coördinator Gouda Sabine Bron tenues@bouncersbasketball.nl
Coördinator Waddinxveen Monica Huurman tenues@bouncersbasketball.nl
 
Grote Club Actie
Coördinator boekjes - Gouda Carla Wakker
Online verkoop Waddinxveen / Gouda Lilian Haeren lilian.haeren@gmail.com
 
Kampcommissie
Gijs Haeren
Arnold Spek
Wim Huurman
Roxy Zwijnenburg
Christian de Rooij
Chloë Rietveld
Leonie van Reeuwijk
Pascal Kuipers
Joost Bron
Billy Verboom
 
Materiaalcommissie
Bob Bron
Mick Aerts mick@bouncersbasketball.nl