Uitslagen afgelopen Weekend


Teams

CodeNaamHoofd LocatieKlasseStandGespeeldPunten
MSE 1 Bouncers Basketball Mannen Senioren 1 Beide Mannen Senioren Landelijk 5 22 30
MSE 2 Bouncers Basketball Mannen Senioren 2 Beide Mannen Senioren Afdeling 6 19 18
MSE 3 Bouncers Basketball Mannen Senioren 3 Waddinxveen Mannen Senioren Afdeling 7 21 20
MSE 4 Bouncers Basketball Mannen Senioren 4 Beide Mannen Senioren Afdeling 7 20 16
VSE 1 Bouncers Basketball Vrouwen Senioren 1 Beide Vrouwen Senioren Afdeling 6 18 16
M22 1 Bouncers Basketball Mannen U22 1 Beide Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie 4 14 16
M20 1 Bouncers Basketball Mannen U20 1 Beide Mannen U22 4 10 8
M18 1 Bouncers Basketball Mannen U18 1 Beide Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie 1 10 18
V18 1 Bouncers Basketball Vrouwen U18 1 Beide Vrouwen U18 Afdeling 2e Helft Competitie 5 10 6
M16 1 Bouncers Basketball Mannen U16 1 Beide Mannen U16 Afdeling 3 17 26
M16 2 Bouncers basketball Mannen U16 2 (VR) Beide Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 6 10 0
M16 3 Bouncers Basketball Mannen U16 3 Beide Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 6 12 6
M14 1 Bouncers Basketball Mannen U14 1 Beide Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie 4 14 18
M14 2 Bouncers Basketball Mannen U14 2 Beide Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie 1 10 18
M14 3 Bouncers Basketball Mannen U14 3 Beide Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie 2 10 16
M12 1 Bouncers Basketball Mannen U12 1 Beide Mannen U12 Landelijk 3 21 28
X12 2 Bouncers Basketball Gemengd U12 2 Waddinxveen Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie 2 10 16
X12 3 Bouncers Basketball Gemengd U12 3 Gouda Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie 2 10 16
X10 1 Bouncers Basketball Gemengd U10 1 Beide Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie 1 10 20
X10 2 Bouncers Basketball Gemengd U10 2 Beide Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie 4 10 8

Standen

 
Mannen Senioren Landelijk
1 WBB Giants Mannen Senioren 1 22-36 (1750-1524)
2 DAS Mannen Senioren 1 22-34 (1454-1252)
3 Punch Mannen Senioren 2 22-32 (1553-1348)
4 Lokomotief Mannen Senioren 2 22-32 (1675-1230)
5 Bouncers Basketball Mannen Senioren 1 22-30 (1506-1394)
6 S.B.U. Mannen Senioren 1 22-30 (1468-1127)
7 Binnenland Mannen Senioren 2 22-22 (1513-1457)
8 BC Langstraat Shooters MSE1* Mannen Senioren 1 22-16 (1326-1560)
9 D.B.V. Rowic Mannen Senioren 1 22-14 (1411-1697)
10 Hurricanes** Mannen Senioren 1 22-6 (1208-1455)
11 Green Eagles Mannen Senioren 1 22-6 (1325-1703)
12 CobraNova* Mannen Senioren 2 22-6 (1176-1618)
 
Mannen Senioren Afdeling
1 Lokomotief Mannen Senioren 3 20-32 (1377-1191)
2 SV Argon Mannen Senioren 1 20-32 (1267-1023)
3 LUSV Basketbal Mannen Senioren 2 20-28 (1221-1026)
4 Jump'80 Mannen Senioren 1 20-24 (1477-1223)
5 Hurricanes Mannen Senioren 2 20-20 (1385-1342)
6 Bouncers Basketball Mannen Senioren 2 19-18 (1038-1037)
7 CobraNova Mannen Senioren 3 20-18 (888-1022)
8 Punch** Mannen Senioren 4 20-16 (1138-1215)
9 Westland Stars Mannen Senioren 2 19-14 (1138-1278)
10 BV Krimpen Mannen Senioren 1 20-12 (1322-1434)
11 HBV The Jumpers Mannen Senioren 3 20-2 (990-1410)
 
Mannen Senioren Afdeling
1 Lokomotief Mannen Senioren 4 22-38 (1453-1058)
2 Den Haag Seagulls Mannen Senioren 1 22-34 (1503-1136)
3 G5-Sports Mannen Senioren 1 22-34 (1341-995)
4 Punch Mannen Senioren 5 22-30 (1224-1071)
5 Forwodians Mannen Senioren 2 22-26 (1209-1052)
6 Jump Mannen Senioren 1 22-24 (1292-1080)
7 Bouncers Basketball Mannen Senioren 3 21-20 (1132-1156)
8 Gonini Mannen Senioren 1 22-18 (1018-1172)
9 DAS Mannen Senioren 3 21-16 (1176-1250)
10 LUSV Basketbal Mannen Senioren 3 22-10 (934-1281)
11 Punch Mannen Senioren 6 22-10 (950-1217)
12 CobraNova Mannen Senioren 4 22-2 (864-1628)
 
Mannen Senioren Afdeling
1 Green Eagles Mannen Senioren 2 0-0 (0-0)
2 EBV Baros Mannen Senioren 4 20-32 (1184-993)
3 Green Eagles Mannen Senioren 3 19-28 (1286-1064)
4 D.B.V. Rowic Mannen Senioren 2 20-24 (1395-1189)
5 Jump'80 Mannen Senioren 2 19-20 (1083-1061)
6 Zoebas Mannen Senioren 2 20-18 (1174-1151)
7 Bouncers Basketball Mannen Senioren 4 20-16 (1230-1268)
8 BV Juventus Mannen Senioren 2 20-16 (1072-1182)
9 Hurricanes** Mannen Senioren 4 18-14 (1011-1096)
10 BV Squirrels* Mannen Senioren 2 20-8 (969-1246)
11 Waterdragers Mannen Senioren 2 19-4 (898-1318)
 
Vrouwen Senioren Afdeling
1 Lokomotief Vrouwen Senioren 2 18-30 (970-737)
2 BS Leiden Vrouwen Senioren 1 18-30 (970-816)
3 B.Z. '72 Vrouwen Senioren 1 18-24 (882-737)
4 Crackerjacks Vrouwen Senioren 1 18-22 (882-801)
5 MSV Basketbal Vrouwen Senioren 1 18-22 (961-886)
6 Bouncers Basketball Vrouwen Senioren 1 18-16 (894-918)
7 Westland Stars Vrouwen Senioren 1 18-12 (692-864)
8 S.B.U. Vrouwen Senioren 2 18-10 (819-878)
9 Utrecht Bull's Vrouwen Senioren 2 18-8 (741-864)
10 Forwodians Vrouwen Senioren 2 18-6 (718-1028)
 
Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie
1 Almere Pioneers Mannen U22 1 14-26 (950-642)
2 River Trotters Mannen U22 1 14-22 (1113-794)
3 BV Oegstgeest Mannen U22 1 14-18 (925-718)
4 Bouncers Basketball Mannen U22 1 14-16 (935-834)
5 BV Leiderdorp Mannen U22 1 14-16 (898-781)
6 Jump IJsselstein* Mannen U22 1 14-8 (756-1030)
7 Goba Mannen U22 1 14-6 (848-948)
8 Dunkinn Mannen U22 1 (VR) 14-0 (573-1251)
 
Mannen U22
1 Lokomotief Mannen U20 1 10-18 (806-582)
2 DAS Mannen U20 1 10-16 (590-503)
3 BV Squirrels Mannen U20 1 9-10 (491-450)
4 Bouncers Basketball Mannen U20 1 10-8 (546-626)
5 Sparta Nijker M20-1 Mannen U20 1 9-6 (491-496)
6 BV Alphia Mannen U20 1 10-0 (484-751)
 
Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
1 Bouncers Basketball Mannen U18 1 10-18 (728-562)
2 HBV The Jumpers Mannen U18 1 10-14 (657-571)
3 BV Leiderdorp Mannen U18 1 10-12 (656-605)
4 BC Shooters Mannen U18 1 (VR) 10-8 (582-591)
5 Divine Mannen U18 2 10-4 (596-734)
6 New Stars Mannen U18 1 10-4 (503-659)
 
Vrouwen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
1 BV Squirrels Vrouwen U18 1 (VR) 10-19 (590-283)
2 Solar systemen-Grasshoppers V18- 2 Vrouwen U18 2 (VR) 10-17 (437-291)
3 Binnenland Vrouwen U18 3 10-8 (372-531)
4 B.O.B. Vrouwen U18 1 (VR) 10-6 (412-416)
5 Bouncers Basketball Vrouwen U18 1 10-6 (324-445)
6 BS Leiden** Vrouwen U18 2 (VR) 10-4 (223-392)
 
Mannen U16 Afdeling
1 Marathon Mannen U16 1 17-28 (1196-699)
2 DAS Mannen U16 1 17-26 (896-682)
3 Bouncers Basketball Mannen U16 1 17-26 (1069-800)
4 Rotterdam-Zuid Mannen U16 1 17-22 (1044-813)
5 Red Stars Mannen U16 1 (VR) 17-18 (1189-1058)
6 Almere Pioneers Mannen U16 1 17-16 (998-965)
7 Utrecht Cangeroes Mannen U16 1 9-14 (673-512)
8 Rotterdam Basketbal Mannen U16 2 17-8 (779-1253)
9 Binnenland Mannen U16 2 17-2 (681-1115)
10 Divine* Mannen U16 2 (VR) 17-2 (568-1196)
 
Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie
1 HBV The Jumpers Mannen U16 1 10-19 (639-417)
2 D.B.V. Rowic Mannen U16 1 10-13 (777-600)
3 BV Leiderdorp Mannen U16 1 10-12 (706-609)
4 Solar systemen-Grasshoppers Mannen U16 1 (VR) 10-8 (563-590)
5 Lokomotief Mannen U16 2 10-8 (616-608)
6 Bouncers basketball Mannen U16 2 (VR) 10-0 (471-948)
 
Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie
1 HBV The Jumpers* Mannen U16 2 12-22 (751-328)
2 BS Leiden Mannen U16 3 12-20 (1038-497)
3 Zoebas Mannen U16 1 12-12 (563-698)
4 Westland Stars Mannen U16 1 12-10 (453-580)
5 DAS Mannen U16 2 (VR) 12-10 (629-743)
6 Bouncers Basketball Mannen U16 3 12-6 (536-835)
7 MVS Basketbal Mannen U16 1 (VR) 12-4 (389-678)
 
Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie
1 Divine Mannen U14 1 14-24 (1009-703)
2 CobraNova Mannen U14 1 14-22 (876-671)
3 DAS Mannen U14 1 14-20 (918-582)
4 Bouncers Basketball Mannen U14 1 14-18 (853-699)
5 Klipperstars Mannen U14 1 14-16 (890-776)
6 River Trotters Mannen U14 1 (VR) 14-6 (682-954)
7 Almere Pioneers Mannen U14 1 14-4 (614-737)
8 BS Leiden Mannen U14 2 14-2 (605-1325)
 
Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie
1 Bouncers Basketball Mannen U14 2 10-18 (565-379)
2 Westland Stars Mannen U14 1 10-16 (630-423)
3 BV Oegstgeest Mannen U14 1 10-14 (534-322)
4 BS Leiden Mannen U14 4 10-6 (422-526)
5 Forwodians Mannen U14 1 10-4 (360-563)
6 MSV Basketbal* Mannen U14 2 10-2 (303-601)
 
Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie
1 BV Oegstgeest(K) Mannen U14 2 10-18 (593-311)
2 Bouncers Basketball Mannen U14 3 10-16 (548-413)
3 De Dunckers Mannen U14 2 10-12 (354-331)
4 New Stars Mannen U14 2 10-6 (362-408)
5 Jump IJsselstein Mannen U14 2 10-6 (280-446)
6 BV Alphia** Mannen U14 1 (VR) 10-2 (308-536)
 
Mannen U12 Landelijk
1 MBCA Amstelveen Mannen U12 1 21-40 (2166-817)
2 BS Leiden Mannen U12 1 21-38 (1981-929)
3 Bouncers Basketball Mannen U12 1 21-28 (1478-1252)
4 UBALL Mannen U12 1 21-26 (1519-1322)
5 Hanze Stars Mannen U12 1 21-16 (1300-1574)
6 TBG Dragons Mannen U12 1 21-10 (1160-1752)
7 Lokomotief Mannen U12 1 21-8 (1072-1727)
8 Rotterdam Basketbal Mannen U12 1 21-2 (793-2096)
 
Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
1 D.B.V. Rowic Gemengd U12 2 (VR) 10-20 (676-315)
2 Bouncers Basketball Gemengd U12 2 10-16 (525-341)
3 BS Leiden Gemengd U12 3 10-10 (373-428)
4 MSV Basketbal Gemengd U12 1 10-8 (335-394)
5 Lokomotief Gemengd U12 3 10-4 (361-486)
6 Forwodians Gemengd U12 2 (VR) 10-2 (272-578)
 
Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
1 D.B.V. Rowic*(K) Gemengd U12 1 10-18 (587-117)
2 Bouncers Basketball Gemengd U12 3 10-16 (498-285)
3 B.Z.'72 Gemengd U12 1 (VR) 10-9 (333-440)
4 Red Stars Gemengd U12 1 10-7 (396-432)
5 CobraNova Gemengd U12 2 10-6 (242-476)
6 New Stars* Gemengd U12 2 10-4 (175-481)
 
Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie
1 Bouncers Basketball Gemengd U10 1 10-20 (580-227)
2 Lokomotief Gemengd U10 1 10-16 (584-283)
3 DAS Gemengd U10 2 10-9 (428-451)
4 BS Leiden Gemengd U10 2 10-8 (335-465)
5 Binnenland Vrouwen U10 1 (VR) 10-4 (324-544)
6 CBV |Binnenland Gemengd U10 2 10-3 (223-504)
 
Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie
1 Klipperstars Gemengd U10 1 10-20 (612-239)
2 Lokomotief Gemengd U10 2 10-14 (402-305)
3 Forwodians Gemengd U10 1 10-12 (417-320)
4 Bouncers Basketball Gemengd U10 2 10-8 (413-394)
5 BS Leiden Gemengd U10 3 10-4 (243-486)
6 CobraNova Gemengd U10 3 10-2 (175-518)