Uitslagen afgelopen Weekend

MSE 1-Hurricanes71-59
MSE 2-CobraNova58-39
Punch-MSE 30-0
MSE 4-EBV Baros68-77
Dunkinn-M22 135-82
M20 1-Sparta Nijker M20-153-49
M18 1-HBV The Jumpers86-65
V18 1-Binnenland37-41
M16 1-Marathon54-69
M16 3-Zoebas73-52
M14 1-Klipperstars56-44
M14 2-Forwodians69-37
Jump IJsselstein-M14 333-50
M12 1-BS Leiden67-81
D.B.V. Rowic-X12 248-45
CBV |Binnenland-X10 114-74
Klipperstars-X10 284-48


Teams

CodeNaamHoofd LocatieKlasseStandGespeeldPunten
MSE 1 Bouncers Basketball Mannen Senioren 1 Beide Mannen Senioren Landelijk 5 14 18
MSE 2 Bouncers Basketball Mannen Senioren 2 Beide Mannen Senioren Afdeling 5 15 16
MSE 3 Bouncers Basketball Mannen Senioren 3 Waddinxveen Mannen Senioren Afdeling 5 14 16
MSE 4 Bouncers Basketball Mannen Senioren 4 Beide Mannen Senioren Afdeling 8 14 8
VSE 1 Bouncers Basketball Vrouwen Senioren 1 Beide Vrouwen Senioren Afdeling 6 11 12
M22 1 Bouncers Basketball Mannen U22 1 Beide Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie 5 6 6
M20 1 Bouncers Basketball Mannen U20 1 Beide Mannen U22 5 4 2
M18 1 Bouncers Basketball Mannen U18 1 Beide Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie 1 4 8
V18 1 Bouncers Basketball Vrouwen U18 1 Beide Vrouwen U18 Afdeling 2e Helft Competitie 6 4 2
M16 1 Bouncers Basketball Mannen U16 1 Beide Mannen U16 Afdeling 2 12 20
M16 2 Bouncers Basketball Mannen U16 2 Beide Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 6 4 0
M16 3 Bouncers Basketball Mannen U16 3 Beide Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie 4 5 4
M14 1 Bouncers Basketball Mannen U14 1 Beide Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie 3 6 8
M14 2 Bouncers Basketball Mannen U14 2 Beide Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie 2 4 8
M14 3 Bouncers Basketball Mannen U14 3 Beide Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie 2 4 6
M12 1 Bouncers Basketball Mannen U12 1 Beide Mannen U12 Landelijk 4 14 18
X12 2 Bouncers Basketball Gemengd U12 2 Waddinxveen Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie 2 5 8
X12 3 Bouncers Basketball Gemengd U12 3 Gouda Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie 2 4 6
X10 1 Bouncers Basketball Gemengd U10 1 Beide Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie 1 4 8
X10 2 Bouncers Basketball Gemengd U10 2 Beide Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie 5 4 2

Standen

 
Mannen Senioren Landelijk
1 WBB Giants Mannen Senioren 1 14-26 (1105-909)
2 DAS Mannen Senioren 1 15-24 (957-826)
3 Punch Mannen Senioren 2 14-22 (927-832)
4 S.B.U. Mannen Senioren 1 15-22 (1049-781)
5 Bouncers Basketball Mannen Senioren 1 14-18 (928-869)
6 Lokomotief Mannen Senioren 2 15-18 (1101-842)
7 Binnenland Mannen Senioren 2 16-16 (1048-1041)
8 D.B.V. Rowic Mannen Senioren 1 15-12 (961-1115)
9 BC Langstraat Shooters Mannen Senioren 1 14-8 (942-1119)
10 Hurricanes Mannen Senioren 1 15-4 (878-1003)
11 Green Eagles Mannen Senioren 1 16-4 (973-1242)
12 CobraNova* Mannen Senioren 2 13-2 (662-952)
 
Mannen Senioren Afdeling
1 Lokomotief Mannen Senioren 3 16-26 (1128-981)
2 SV Argon Mannen Senioren 1 16-24 (1020-878)
3 LUSV Basketbal Mannen Senioren 2 15-20 (895-773)
4 Jump'80 Mannen Senioren 1 16-20 (1230-954)
5 Bouncers Basketball Mannen Senioren 2 15-16 (785-770)
6 CobraNova Mannen Senioren 3 15-16 (790-831)
7 Hurricanes Mannen Senioren 2 15-14 (1030-1036)
8 Westland Stars Mannen Senioren 2 13-12 (723-794)
9 Punch* Mannen Senioren 4 13-10 (697-775)
10 BV Oegstgeest Mannen Senioren 2 13-10 (679-787)
11 BV Krimpen Mannen Senioren 1 16-8 (1082-1182)
12 HBV The Jumpers Mannen Senioren 3 15-2 (742-1040)
 
Mannen Senioren Afdeling
1 Lokomotief Mannen Senioren 4 16-30 (1089-743)
2 Den Haag Seagulls Mannen Senioren 1 14-24 (928-684)
3 G5-Sports Mannen Senioren 1 14-22 (963-668)
4 Forwodians Mannen Senioren 2 15-18 (882-747)
5 Bouncers Basketball Mannen Senioren 3 14-16 (787-758)
6 Punch Mannen Senioren 5 12-12 (686-655)
7 Jump Mannen Senioren 1 12-12 (651-566)
8 Gonini Mannen Senioren 1 14-12 (661-718)
9 DAS Mannen Senioren 3 15-12 (843-909)
10 LUSV Basketbal Mannen Senioren 3 14-6 (570-828)
11 Punch Mannen Senioren 6 16-6 (672-934)
12 CobraNova Mannen Senioren 4 14-0 (544-1066)
 
Mannen Senioren Afdeling
1 EBV Baros Mannen Senioren 4 16-24 (959-823)
2 B.O.B. Mannen Senioren 2 12-22 (767-597)
3 Green Eagles Mannen Senioren 3 13-20 (841-688)
4 D.B.V. Rowic Mannen Senioren 2 14-18 (1000-775)
5 Zoebas Mannen Senioren 2 14-16 (834-763)
6 Jump'80 Mannen Senioren 2 12-14 (716-664)
7 Hurricanes*** Mannen Senioren 4 11-8 (563-625)
8 Bouncers Basketball Mannen Senioren 4 14-8 (842-918)
9 BV Juventus Mannen Senioren 2 15-8 (801-947)
10 BV Squirrels* Mannen Senioren 2 14-6 (680-885)
11 Waterdragers Mannen Senioren 2 13-4 (632-950)
 
Vrouwen Senioren Afdeling
1 Lokomotief Vrouwen Senioren 2 11-18 (559-456)
2 MSV Basketbal Vrouwen Senioren 1 11-18 (615-520)
3 B.Z. '72 Vrouwen Senioren 1 14-18 (681-595)
4 BS Leiden Vrouwen Senioren 1 11-16 (609-529)
5 Crackerjacks Vrouwen Senioren 1 12-16 (611-502)
6 Bouncers Basketball Vrouwen Senioren 1 11-12 (567-535)
7 Westland Stars Vrouwen Senioren 1 13-10 (520-645)
8 S.B.U. Vrouwen Senioren 2 12-6 (545-597)
9 Utrecht Bull's Vrouwen Senioren 2 12-4 (513-611)
10 Forwodians Vrouwen Senioren 2 13-2 (515-745)
 
Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie
1 Almere Pioneers Mannen U22 1 4-8 (262-183)
2 BV Oegstgeest Mannen U22 1 4-8 (294-186)
3 River Trotters Mannen U22 1 5-8 (419-279)
4 BV Leiderdorp Mannen U22 1 6-6 (418-320)
5 Bouncers Basketball Mannen U22 1 6-6 (395-354)
6 Jump IJsselstein Mannen U22 1 4-2 (191-292)
7 Goba Mannen U22 1 6-2 (363-409)
8 Dunkinn Mannen U22 1 (VR) 5-0 (218-537)
 
Mannen U22
1 DAS Mannen U20 1 3-6 (217-179)
2 Lokomotief Mannen U20 1 4-6 (329-244)
3 BV Squirrels Mannen U20 1 3-4 (201-154)
4 Sparta Nijker M20-1 Mannen U20 1 2-2 (104-93)
5 Bouncers Basketball Mannen U20 1 4-2 (178-268)
6 BV Alphia Mannen U20 1 4-0 (200-291)
 
Mannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
1 Bouncers Basketball Mannen U18 1 4-8 (303-223)
2 BV Leiderdorp Mannen U18 1 4-6 (267-215)
3 Divine Mannen U18 2 4-4 (262-277)
4 HBV The Jumpers Mannen U18 1 4-4 (260-270)
5 New Stars Mannen U18 1 4-2 (174-234)
6 BC Shooters Mannen U18 1 (VR) 4-0 (213-260)
 
Vrouwen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
1 BV Squirrels Vrouwen U18 1 (VR) 3-6 (212-75)
2 Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen U18 2 3-6 (160-103)
3 BS Leiden Vrouwen U18 2 4-4 (140-208)
4 B.O.B. Vrouwen U18 1 4-2 (187-171)
5 Binnenland Vrouwen U18 3 4-2 (135-217)
6 Bouncers Basketball Vrouwen U18 1 4-2 (128-188)
 
Mannen U16 Afdeling
1 Marathon Mannen U16 1 12-20 (809-493)
2 Bouncers Basketball Mannen U16 1 12-20 (750-557)
3 DAS Mannen U16 1 12-18 (661-501)
4 Rotterdam-Zuid Mannen U16 1 11-12 (621-563)
5 Red Stars Mannen U16 1 12-12 (843-793)
6 Utrecht Cangeroes Mannen U16 1 5-8 (378-285)
7 Almere Pioneers Mannen U16 1 11-8 (680-666)
8 Rotterdam Basketbal Mannen U16 2 12-6 (578-879)
9 Binnenland Mannen U16 2 10-2 (380-626)
10 Divine Mannen U16 2 (VR) 11-2 (410-747)
 
Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie
1 HBV The Jumpers Mannen U16 1 4-8 (294-195)
2 BV Leiderdorp Mannen U16 1 4-6 (311-260)
3 Solar systemen-Grasshoppers Mannen U16 1 3-4 (190-162)
4 D.B.V. Rowic Mannen U16 1 3-2 (213-233)
5 Lokomotief Mannen U16 2 4-2 (239-243)
6 Bouncers Basketball Mannen U16 2 4-0 (167-321)
 
Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie
1 BS Leiden Mannen U16 3 5-8 (424-181)
2 HBV The Jumpers* Mannen U16 2 4-6 (209-132)
3 Zoebas Mannen U16 1 5-6 (216-175)
4 Bouncers Basketball Mannen U16 3 5-4 (245-347)
5 DAS Mannen U16 2 (VR) 5-4 (251-333)
6 MSV Basketbal Mannen U16 1 4-2 (128-202)
7 Westland Stars Mannen U16 1 4-2 (158-261)
 
Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie
1 CobraNova Mannen U14 1 6-10 (336-274)
2 DAS Mannen U14 1 5-8 (344-212)
3 Bouncers Basketball Mannen U14 1 6-8 (334-310)
4 Divine Mannen U14 1 4-6 (251-201)
5 Klipperstars Mannen U14 1 6-6 (345-308)
6 Almere Pioneers Mannen U14 1 5-2 (225-261)
7 River Trotters Mannen U14 1 (VR) 5-2 (281-339)
8 BS Leiden Mannen U14 2 5-0 (199-410)
 
Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie
1 Westland Stars Mannen U14 1 4-8 (262-150)
2 Bouncers Basketball Mannen U14 2 4-8 (238-147)
3 BV Oegstgeest Mannen U14 1 3-2 (109-131)
4 MSV Basketbal Mannen U14 2 3-2 (107-182)
5 BS Leiden Mannen U14 4 4-2 (166-187)
6 Forwodians Mannen U14 1 4-0 (131-216)
 
Mannen U14 Afdeling 2e Helft Competitie
1 BV Oegstgeest Mannen U14 2 4-6 (188-117)
2 Bouncers Basketball Mannen U14 3 4-6 (217-172)
3 De Dunckers Mannen U14 2 3-4 (96-110)
4 BV Alphia Mannen U14 1 3-2 (140-146)
5 New Stars Mannen U14 2 4-2 (127-147)
6 Jump IJsselstein Mannen U14 2 4-2 (114-190)
 
Mannen U12 Landelijk
1 MBCA Amstelveen Mannen U12 1 15-28 (1529-533)
2 BS Leiden Mannen U12 1 15-26 (1354-669)
3 UBALL Mannen U12 1 16-22 (1149-941)
4 Bouncers Basketball Mannen U12 1 14-18 (944-836)
5 Hanze Stars Mannen U12 1 15-10 (904-1113)
6 TBG Dragons Mannen U12 1 15-10 (847-1168)
7 Lokomotief Mannen U12 1 15-4 (737-1272)
8 Rotterdam Basketbal Mannen U12 1 15-2 (568-1500)
 
Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
1 D.B.V. Rowic Gemengd U12 2 (VR) 4-8 (236-106)
2 Bouncers Basketball Gemengd U12 2 5-8 (245-162)
3 BS Leiden Gemengd U12 3 4-4 (151-166)
4 MSV Basketbal Gemengd U12 1 4-4 (147-185)
5 Lokomotief Gemengd U12 3 5-2 (184-217)
6 Forwodians Gemengd U12 2 (VR) 4-0 (91-218)
 
Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
1 D.B.V. Rowic Gemengd U12 1 3-6 (156-26)
2 Bouncers Basketball Gemengd U12 3 4-6 (208-106)
3 CobraNova Gemengd U12 2 5-6 (134-190)
4 B.Z. '72 Gemengd U12 1 3-2 (80-128)
5 Red Stars Gemengd U12 1 4-2 (149-161)
6 New Stars Gemengd U12 2 3-0 (64-180)
 
Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie
1 Bouncers Basketball Gemengd U10 1 4-8 (239-78)
2 Lokomotief Gemengd U10 1 4-6 (210-111)
3 BS Leiden Gemengd U10 2 4-4 (134-172)
4 DAS Gemengd U10 2 4-2 (147-193)
5 CBV |Binnenland Gemengd U10 2 4-2 (116-205)
6 Binnenland Vrouwen U10 1 (VR) 4-2 (124-211)
 
Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie
1 Klipperstars Gemengd U10 1 4-8 (252-129)
2 Lokomotief Gemengd U10 2 5-8 (224-112)
3 Forwodians Gemengd U10 1 4-4 (199-123)
4 BS Leiden Gemengd U10 3 4-2 (103-183)
5 Bouncers Basketball Gemengd U10 2 4-2 (124-187)
6 CobraNova Gemengd U10 3 5-2 (85-253)