Teamleden

Bas Sluys 21-01-1999
Daniel Paal (BS)07-05-1998
Dennis Wakker 18-12-1996
Hayel Akel 17-08-1997
Hugo Koetsier 28-06-1997
Joep van Weelden 24-06-1996
Joost Bron 24-11-1996
Koen Sluys 29-01-1997
Remco Verschut 29-01-1997
Rick Rossewij (BS)08-07-1998
Sven de Jong (BS)12-02-2001
Thomas de Wit 18-09-1998

Informatie

Trainingstijd(en):

Stand (Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie)

BV Oegstgeest Mannen U22 15-10(368-237)
Almere Pioneers Mannen U22 14-8(262-183)
River Trotters Mannen U22 16-8(470-353)
BV Leiderdorp Mannen U22 16-6(418-320)
Heren U22 16-6(395-354)
Jump IJsselstein Mannen U22 14-2(191-292)
Goba Mannen U22 16-2(363-409)
Dunkinn Mannen U22 1 (VR)5-0(218-537)

(click op de naam om de wedstrijden van dat team te tonen)

Wedstrijden

za 13 januari18:00Jump IJsselstein M22 1-M22 142-59Het Heem
Heemradenlaan 36
3401 GX IJsselstein
za 20 januari18:00M22 1-Goba M22 182-68De Duikelaar
Zuidplaslaan 550
2743 CT Waddinxveen
za 27 januari20:30BV Oegstgeest M22 1-M22 162-57Sporthal De Cuyl
De Voscuyl 36
2341 BJ Oegstgeest
za 03 februari13:00River Trotters M22 1-M22 171-55De Wielewaal
Cornelisweer 2
3371 PH Hardinxveld-G
za 10 februari16:45M22 1-Almere Pioneers M22 160-76De Duikelaar
Zuidplaslaan 550
2743 CT Waddinxveen
za 17 februari19:45Dunkinn M22 1-M22 135-82Tweesprong
Lucas van Leijdenlaan 2
2371 RW Roelofa.veen
za 24 februari15:45M22 1-BV Leiderdorp M22 10-0De Mammoet
Calslaan 101
2804 RT Gouda
za 03 maart16:00M22 1-Jump IJsselstein M22 10-0De Mammoet
Calslaan 101
2804 RT Gouda
za 10 maart19:00Goba M22 1-M22 10-0Oosterbliek
Wiarda Beckmanplein 60
4207 NC Gorinchem
vr 16 maart20:00M22 1-BV Oegstgeest M22 10-0De Duikelaar
Zuidplaslaan 550
2743 CT Waddinxveen
za 24 maart16:00M22 1-River Trotters M22 10-0De Mammoet
Calslaan 101
2804 RT Gouda
za 07 april12:00Almere Pioneers M22 1-M22 10-0Almere Poort
Piere de Coubertinlaan 7
1362 LA Almere
za 14 april16:00M22 1-Dunkinn M22 10-0De Mammoet
Calslaan 101
2804 RT Gouda
za 21 april14:45BV Leiderdorp M22 1-M22 10-0De Bloemerd
De Bloemerd 1 a
2353 BZ Leiderdorp