Teamleden

Brigitte Hagen 14-07-1975
Chantal Paape 29-05-1995
Chloe Rietveld 24-04-1998
Cindy Bron 21-05-1974
Danielle van der Werf 04-03-1992
Danique Vink 16-02-1999
Leonie Hummels 28-08-1979
Maaike Haeren 27-11-1994
Marieke Koele 21-05-1973
Mireille Raaphorst 04-06-1974
Nanet Vink 23-03-1989
Renate den Haag (BS)04-03-1991
Rianne van der Werf 17-09-1989
Tessa D1 26-05-1992

Informatie

Trainingstijd(en):

Stand (Vrouwen Senioren Afdeling)

Lokomotief Vrouwen Senioren 211-18(559-456)
MSV Basketbal Vrouwen Senioren 111-18(615-520)
B.Z. '72 Vrouwen Senioren 114-18(681-595)
BS Leiden Vrouwen Senioren 111-16(609-529)
Crackerjacks Vrouwen Senioren 112-16(611-502)
Dames 111-12(567-535)
Westland Stars Vrouwen Senioren 113-10(520-645)
S.B.U. Vrouwen Senioren 212-6(545-597)
Utrecht Bull's Vrouwen Senioren 212-4(513-611)
Forwodians Vrouwen Senioren 213-2(515-745)

(click op de naam om de wedstrijden van dat team te tonen)

Wedstrijden

vr 29 september21:00VSE 1-BS Leiden VSE 160-65De Duikelaar
Zuidplaslaan 550
2743 CT Waddinxveen
za 07 oktober20:00Forwodians VSE 2-VSE 139-50De Schans
Nijverheidsweg 6
2215 MH Voorhout
za 21 oktober15:00VSE 1-MSV Basketbal VSE 150-68De Duikelaar
Zuidplaslaan 550
2743 CT Waddinxveen
vr 03 november21:00VSE 1-B.Z. 72 VSE 158-46De Duikelaar
Zuidplaslaan 550
2743 CT Waddinxveen
vr 17 november21:00VSE 1-Westland Stars VSE 151-46De Duikelaar
Zuidplaslaan 550
2743 CT Waddinxveen
za 09 december11:45Crackerjacks VSE 1-VSE 149-45Zielhorst
Trompetstraat 3
3822 OK Amersfoort
za 13 januari20:15Utrecht Bulls VSE 2-VSE 162-30Galgenwaard
Herculesplein 341
3584 AA Utrecht
vr 19 januari21:00VSE 1-Crackerjacks VSE 141-31De Duikelaar
Zuidplaslaan 550
2743 CT Waddinxveen
za 27 januari17:00BS Leiden VSE 1-VSE 148-36Sportzaal Houtkwartier
Vennemeerstraat 1
2334 DE Leiden
vr 02 februari21:00VSE 1-Forwodians VSE 280-32De Duikelaar
Zuidplaslaan 550
2743 CT Waddinxveen
za 10 februari15:00VSE 1-Utrecht Bulls VSE 266-49De Duikelaar
Zuidplaslaan 550
2743 CT Waddinxveen
za 24 februari11:00S.B.U. VSE 2-VSE 10-0Sportcentrum Olympos
Uppsalalaan 3
3584 CT Utrecht
za 03 maart19:00Lokomotief VSE 2-VSE 10-0Van Zweedenhal
J. van Offwegenlaan 40
2282 HR Rijswijk
za 10 maart16:30B.Z. 72 VSE 1-VSE 10-0Sporthal de Koppeling
De Clomp 1918 1918
3704KS ZEIST
za 24 maart12:15Westland Stars VSE 1-VSE 10-0Westlandhal
Spinel 4
2691 TM s-Gravenzande
vr 06 april21:00VSE 1-Lokomotief VSE 20-0De Duikelaar
Zuidplaslaan 550
2743 CT Waddinxveen
za 14 april18:15MSV Basketbal VSE 1-VSE 10-0Sportpark Duinwetering
Duinwetering 105
2203 HM Noordwijk
vr 20 april20:30VSE 1-S.B.U. VSE 20-0De Duikelaar
Zuidplaslaan 550
2743 CT Waddinxveen