Wedstrijden Taken Mijn Wedstrijden


zaterdag 16 februari

Waddinxveen
11:30 V12 1 Rebound X12 1
 
Uitwedstrijden
13:15 BV Leiderdorp 1 M16 2 De Bloemerd (De Bloemerd, 2353 BZ, Leiderdorp)
13:15 Lokomotief 2 X14 2 Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)
13:30 Harlemlakers 2 MSE 1 Calandhal Hal 2 (Pieter Calandlaan, 1068 NT, Amsterdam)

vrijdag 22 februari

Uitwedstrijden
21:00 EBV Baros 3 MSE 3 Woudestein (Burg. Oudlaan, 3062 PA, Rotterdam)

zaterdag 23 februari

Uitwedstrijden
16:00 Crackerjacks 3 X14 3 Zielhorst (Trompetstraat, 3822 OK, Amersfoort)

vrijdag 01 maart

Waddinxveen
21:00 MSE 1 Blue Stars MSE 1
 

vrijdag 08 maart

Waddinxveen
19:15 M18 1 DAS M18 1
21:00 MSE 3 B.O.B. MSE 1
 

zaterdag 09 maart

Waddinxveen
13:15 M14 1 Blauw-Wit M14 1
15:15 X12 2 CBV Binnenland V12 1
15:15 V18 1 BC Utrecht Cangeroes V18 2
17:00 M18 2 BC Utrecht Cangeroes M18 3
 
Uitwedstrijden
11:00 Woodpeckers 1 M16 1 Sporthal De Slinger (De Slinger, 3995 DE, Houten)
12:15 River Trotters 2 V12 1 De Wielewaal (Cornelisweer, 3371 PH, Hardinxveld-G)
15:45 Zoebas 3 X14 3 Noordhove (Lijnbaan, 2728 AG, Zoetermeer)
16:00 Cady 73 1 X10 1 Sporthal De Lijster (Lijstersingel, 2902 JD, Capelle a/d IJssel)
16:00 Cady 73 1 X12 3 Sporthal De Lijster (Lijstersingel, 2902 JD, Capelle a/d IJssel)
16:30 Flevo Musketiers 1 M12 1 Rietlanden (Grietenij, 8233 BZ, Lelystad)
16:30 Flax Field Fighters 1 M20 1 Ridderhal (Hoge Kade, 3341 BD, Hendrik-I.A.)
17:00 HBV The Jumpers 1 X14 2 't Zandje (Schimmelweg, 2524 XK, Den Haag)
17:30 Zoebas 1 M16 2 Noordhove (Lijnbaan, 2728 AG, Zoetermeer)
18:30 BV Alphia 1 MSE 2 Sporthal de Arena (Diamantstraat, 2403 AS, Alphen a/d Rijn)
18:30 BV Alphia 1 M16 3 Sporthal de Arena (Diamantstraat, 2403 AS, Alphen a/d Rijn)
21:00 Helmink Heroes Zwijndrecht 1 MSE 1 De Sophiahal (Sophia promenade, 3344 PL, Hendrik Ido Ambacht)

vrijdag 15 maart

Waddinxveen
21:00 MSE 1 HBV The Jumpers MSE 1
 

zaterdag 16 maart

Waddinxveen
12:15 M12 1 MBCA Amstelveen M12 1
12:15 V12 1 D.B.V. Rowic X12 2
Gouda
12:45 X10 1 Forwodians X10 2
12:45 M16 2 HBV The Jumpers M16 1
14:15 X12 3 BS Leiden X12 3
14:15 X14 3 Westland Stars X14 -1 X14 1
16:00 M16 3 Zoebas M16 3
17:45 MSE 2 EBV Baros MSE 2
17:45 M20 1 Silvertown Lions M20 1
 
Uitwedstrijden
10:30 DAS 2 M18 2 Sporthal SC Delfland (van Bleyswijckstraat, 2613 RT, Delft)
11:30 CBV Binnenland 1 M14 1 De Driesprong (Marijkesingel, 2991 BK, Barendrecht)
14:00 Hurricaneds 1 X12 2 Den Oert (J.A. Heijwegenlaan, 3201 KH, Spijkenisse)
14:30 Helmink Heroes Zwijndrecht 1 V18 1 Develhal (Parklaan, 3335 LM, Zwijndrecht)
18:00 BC APOLLO Amsterdam 2 M16 1 Apollohal (Apollolaan, 1077 BA, Amsterdam)
20:00 Rotterdam-Zuid 1 M18 1 De Enk (Enk, 3075 VC, Rotterdam)

maandag 18 maart

Uitwedstrijden
20:30 Jump80 1 MSE 3 Sporthal De Fazant (Fazantenlaan, 3222 AM, Hellevoetsluis)

vrijdag 22 maart

Waddinxveen
19:15 M20 1 Jump80 M20-1 M20 1
21:00 MSE 3 Jump80 MSE 1
 

zaterdag 23 maart

Waddinxveen
12:15 M18 1 BV Leiderdorp M18 1
12:15 X12 2 Cobranova X12 1
14:00 V18 1 Crackerjacks V18 1
14:00 X14 2 BS Leiden X14 4
15:45 X14 3 Crackerjacks X14 3
Gouda
13:15 M16 3 Grasshoppers British M16 2
13:15 X12 3 Solar systemen-Grasshoppers X12 3
15:00 M14 1 Marathon M14 1
 
Uitwedstrijden
10:15 BV Voorne 1 V12 1 Dukdalf (Reede, 3232 CV, Brielle)
11:00 DAS 3 X10 1 (, , )
12:30 Blue Arrows 1 M18 2 Hoenderdaal (Hoendersteeg, 3972 NA, Driebergen)
16:00 TBG Dragons 1 M12 1 Sportcentrum Arcus (Campuslaan, 6602 HX, Wijchen)
18:15 BV Groningen 1 M16 1 Oude ALO (Van Swietenlaan, 9728 NX, Groningen)

vrijdag 29 maart

Waddinxveen
18:30 M12 1 UBALL M12 1
19:15 M20 1 Flax Field Fighters M20 1
21:00 MSE 2 Punch MSE 4
 

zaterdag 30 maart

Waddinxveen
15:30 X14 2 HBV The Jumpers X14 1
17:15 M12 1 Basketbal Academie Limburg M12 1
17:15 M16 2 Zoebas M16 1
Gouda
12:45 X10 1 Cady 73 X10 1
14:15 V12 1 River Trotters X12 2
14:15 X12 3 Cady 73 X12 1
16:00 M16 3 BV Alphia M16 1
16:00 X14 3 Zoebas X14 3
17:45 M16 1 MBCA Amstelveen M16 1
19:45 MSE 1 BV Amsterdam MSE 2
 
Uitwedstrijden
12:00 CBV Binnenland 1 X12 2 De Driesprong (Marijkesingel, 2991 BK, Barendrecht)
14:30 DAS 1 M18 1 Sporthal SC Delfland (van Bleyswijckstraat, 2613 RT, Delft)
15:00 BV Hoofddorp 1 M14 1 Sportcomplex Koning Willem-Alexander (Bennebroekerweg 800, 2134AB, HOOFDDORP)
15:15 BC Utrecht Cangeroes 2 V18 1 Sporthal Lunetten (Zwarte Woud, 3524 SG, Utrecht)
17:15 BC Utrecht Cangeroes 3 M18 2 Sporthal Lunetten (Zwarte Woud, 3524 SG, Utrecht)
18:00 Cady 73 2 MSE 3 Sporthal De Lijster (Lijstersingel, 2902 JD, Capelle a/d IJssel)

zaterdag 06 april

Waddinxveen
15:15 V12 1 Cady 73 X12 2
15:15 X10 1 Westland Stars X10 1
17:00 M18 2 De Dunckers M18 1
17:00 M16 2 CobraNova M16 2
 
Uitwedstrijden
09:30 DAS 3 X12 3 (, , )
12:30 Crackerjacks 2 M18 1 Zielhorst (Trompetstraat, 3822 OK, Amersfoort)
13:15 Lokomotief 1 M12 1 Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)
15:30 CobraNova 3 M16 3 Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
16:00 Novo Stars 1 X14 3 De Steupel (Maarten Freeke Wije, 2421 TP, Nieuwkoop)
16:15 Solar systemen-Grasshoppers 1 V18 1 Cleyn Duin (Stadhoudersdreef, 2224 BN, Katwijk)
18:15 MBCA Amstelveen 2 M14 1 Goudsmithal (Sportlaan 29, 1185TB, AMSTELVEEN)
18:30 Flevo Musketiers 1 M16 1 Rietlanden (Grietenij, 8233 BZ, Lelystad)
19:00 Bourgondie 1 M20 1 Sporthal Marienhoeve (Lekdijk Oost, 3961 MB, Wijk bij Duurstede)
20:00 D.E.D. 1 MSE 1 Apollohal (Apollolaan, 1077 BA, Amsterdam)

vrijdag 12 april

Waddinxveen
19:15 M18 1 Zoebas M18 1
19:15 V18 1 HBV The Jumpers V18 1
21:00 MSE 3 SVO Basketball MSE 1
 

zaterdag 13 april

Waddinxveen
12:15 X12 2 HBV The Jumpers X12 1
12:15 X14 2 BV Oegstgeest(V) X14 3
14:00 M12 1 MBCA Amstelveen M12 1
16:00 M14 1 BV Amsterdam M14 1
18:00 M16 1 BC APOLLO Amsterdam M16 2
20:00 MSE 1 Lokomotief MSE 2
Gouda
12:15 X12 3 BV Oegstgeest X12 1
12:15 X14 3 BV Leiderdorp X14 2
14:00 M16 3 Solar Systemen-Grasshoppers M16 3
 
Uitwedstrijden
12:45 Rebound 1 V12 1 De Schenkel (Schenkeltje, 3295 KK, s-Gravendeel)
13:00 LUSV Basketbal 2 MSE 2 U.S.C. (Einsteinweg, 2333 CB, Leiden)
13:30 Lokomotief 2 M16 2 Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)
13:45 CobraNova 2 X10 1 Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
19:15 SV Argon 1 M18 2 De Eendracht (Eendracht, 3641 ML, Mijdrecht)

zaterdag 20 april

Uitwedstrijden
17:00 Rotterdam-Zuid 1 MSE 3 De Enk (Enk, 3075 VC, Rotterdam)

zondag 30 juni

Uitwedstrijden
18:30 BV Oegstgeest 1 MSE 2 Sporthal De Cuyl (De Voscuyl, 2341 BJ, Oegstgeest)