Wedstrijden Taken Mijn Wedstrijden


vrijdag 13 september

Waddinxveen
20:00 MSE 2 BV Leiderdorp MSE 1
 
Uitwedstrijden
20:45 Solar systemen-Grasshoppers 3 MSE 1 Cleyn Duin (Stadhoudersdreef, 2224 BN, Katwijk)
21:00 EBV Baros 5 MSE 5 Woudestein (Burg. Oudlaan, 3062 PA, Rotterdam)

zaterdag 14 september

Waddinxveen
10:15 V18 1 BV Leiderdorp V18 1
10:20 M18 3 Westland Stars M18 1
12:05 M16 3 Zoebas M16 3
12:10 M18 2 BV Oegstgeest M18 1
14:05 MSE 3 Hurricanes MSE 1
14:15 MSE 4 Crackerjacks MSE 1
16:00 V14 1 BC Shooters V14 1
16:15 X12 1 Jump X12 1
16:15 X12 3 BC Utrecht Cangeroes X12 3
18:50 M16 2 BS Leiden M16 4
Gouda
12:15 X14 2 Zoebas X14 1
 
Uitwedstrijden
12:00 Lokomotief 1 M14 1 Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)
14:30 BS Leiden 4 X12 2 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
15:00 Rotterdam Basketbal 1 M16 1 Alexanderhal (Sjanghailaan, 3066 SJ, Rotterdam)
17:30 Barons 1 M18 1 De Doelen (De Doelen, 4813 GP, Breda)

vrijdag 20 september

Waddinxveen
20:00 MSE 5 CBV Binnenland MSE 5
 

zaterdag 21 september

Gouda
13:00 X12 2 Zoebas X12 2
14:30 M14 1 New Heroes M14 1
16:30 M16 1 High Five M16 1
18:30 M18 1 MBCA Amstelveen M18 1
20:30 MSE 1 D.B.V. Rowic MSE 1
 
Uitwedstrijden
09:15 CobraNova 3 M16 3 Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
09:30 Crackerjacks 2 V14 1 Zielhorst (Trompetstraat, 3822 OK, Amersfoort)
10:30 BS Leiden 5 X12 3 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
12:00 HBV The Jumpers 2 M18 2 't Zandje (Schimmelweg, 2524 XK, Den Haag)
12:00 HBV The Jumpers 2 X14 3 't Zandje (Schimmelweg, 2524 XK, Den Haag)
12:15 Zoebas 1 X12 1 Noordhove (Lijnbaan, 2728 AG, Zoetermeer)
16:30 DAS 3 M16 2 Sporthal SC Delfland (van Bleyswijckstraat, 2613 RT, Delft)
17:00 Almere Pioneers 2 MSE 4 Almere Waterwijk (Ijsselmeerweg, 1316 RK, Almere Stad)
18:00 HBV The Jumpers 2 MSE 2 't Zandje (Schimmelweg, 2524 XK, Den Haag)
18:00 BV Oegstgeest 1 X14 2 Sporthal De Cuyl (De Voscuyl, 2341 BJ, Oegstgeest)
19:30 Crackerjacks 3 M18 3 Zielhorst (Trompetstraat, 3822 OK, Amersfoort)
20:00 Cady 73 3 MSE 3 Sporthal De Lijster (Lijstersingel, 2902 JD, Capelle a/d IJssel)

zondag 22 september

Uitwedstrijden
15:00 MSV Basketbal 2 V18 1 Sportpark Duinwetering (Duinwetering, 2203 HM, Noordwijk)

vrijdag 27 september

Waddinxveen
18:30 MSE 2 BV Alphia MSE 1
20:00 MSE 4 B.Z. 72 MSE 1
 

zaterdag 28 september

Waddinxveen
14:30 X12 1 CobraNova X12 1
14:30 X12 3 Blue Drakes X12 1
16:00 X14 3 MSV Basketbal X14 1
Gouda
08:30 X12 2 Lokomotief X12 2
10:15 X14 2 BS Leiden X14 2
13:45 V18 1 Archipel V18 1
13:45 M16 3 BV Oegstgeest M16 2
15:30 MSE 3 Klipperstars MSE 1
15:30 M18 2 BV Juventus M18 1
 
Uitwedstrijden
10:15 TBG Dragons 1 M16 1 De Horstacker (Horstacker, 6546 EK, Nijmegen)
13:00 Rotterdam-Zuid 3 MSE 5 De Enk (Enk, 3075 VC, Rotterdam)
14:00 BC APOLLO Amsterdam 1 M14 1 Apollohal (Apollolaan, 1077 BA, Amsterdam)
17:00 CBV Binnenland 1 M18 1 De Driesprong (Marijkesingel, 2991 BK, Barendrecht)
20:30 DAS 2 MSE 1 Sporthal SC Delfland (van Bleyswijckstraat, 2613 RT, Delft)

vrijdag 04 oktober

Waddinxveen
19:15 V18 1 Jump80 V18 1
21:00 MSE 5 Klipperstars MSE 3
 

zaterdag 05 oktober

Gouda
12:15 V14 1 Woodpeckers V14 1
12:15 M16 2 BV Leiderdorp M16 1
14:00 M14 1 BC Triple Threat M14 1
16:00 M16 1 Rotterdam Basketbal M16 1
18:00 M18 1 BS Leiden M18 2
20:00 MSE 1 BV Squirrels MSE 1
 
Uitwedstrijden
09:30 DAS 2 X12 1 Sporthal SC Delfland (van Bleyswijckstraat, 2613 RT, Delft)
11:15 Forwodians 1 X12 2 De Schans (Nijverheidsweg, 2215 MH, Voorhout)
12:00 Divine 1 MSE 3 Sporthal Oostervant (Oostervantstraat, 3021 PT, Rotterdam)
12:30 BS Leiden 6 M16 3 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
13:15 BV Leiderdorp 2 X14 3 De Bloemerd (De Bloemerd, 2353 BZ, Leiderdorp)
14:00 HBV The Jumpers 1 X14 2 't Zandje (Schimmelweg, 2524 XK, Den Haag)
14:15 Westland Stars 2 MSE 2 Westlandhal (Spinel, 2691 TM, s-Gravenzande)
16:00 BV Alphia 1 X12 3 Sporthal de Arena (Diamantstraat, 2403 AS, Alphen a/d Rijn)
16:30 DAS 1 M18 2 Sporthal SC Delfland (van Bleyswijckstraat, 2613 RT, Delft)
19:00 DAS 2 M18 3 Sporthal SC Delfland (van Bleyswijckstraat, 2613 RT, Delft)
19:15 Den Haag Seagulls 1 MSE 4 Sporthal Europapark (, , Groningen)

zaterdag 12 oktober

Waddinxveen
16:15 X12 3 Novo Stars X12 1
16:15 X14 3 BV Alphia X14 1
18:00 MSE 2 BV Oegstgeest MSE 1
18:00 MSE 3 SV Argon MSE 1
Gouda
12:15 X12 2 BV Oegstgeest X12 1
12:15 X14 2 CobraNova X14 1
14:00 M18 3 BV Alphia M18 1
14:00 M16 3 New Stars M16 2
15:45 M18 2 Klipperstars M18 2
15:45 MSE 5 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2
 
Uitwedstrijden
11:00 Basketbal Academie Limburg 2 M16 1 Boshoven (Vrakkerveld, 6002 AZ, Weert)
12:00 Landstede Basketbal 1 M14 1 Landstede Topsportcentrum (Hogeland, 8024 AZ, Zwolle)
13:15 BC Utrecht Cangeroes 1 M18 1 Sporthal Lunetten (Zwarte Woud, 3524 SG, Utrecht)
14:00 HBV The Jumpers 1 MSE 1 't Zandje (Schimmelweg, 2524 XK, Den Haag)
14:15 Westland Stars 1 V14 1 Westlandhal (Spinel, 2691 TM, s-Gravenzande)
15:00 DAS 1 V18 1 Sporthal SC Delfland (van Bleyswijckstraat, 2613 RT, Delft)
15:45 CobraNova 2 M16 2 Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
19:00 Blue Drakes 1 MSE 4 Bulwijk (Stromenlaan, 3448 CH, Woerden)

vrijdag 18 oktober

Waddinxveen
20:00 MSE 4 SVO Basketball MSE 2
 

zaterdag 19 oktober

Waddinxveen
08:30 M14 1 Basketbal Academie Limburg M14 1
 
Uitwedstrijden
17:30 New Stars 2 MSE 3 Sporthal De Waterlelie (Heemraadsweide, 3437 CA, Nieuwegein)
18:00 Cady 73 2 MSE 2 Sporthal De Lijster (Lijstersingel, 2902 JD, Capelle a/d IJssel)

zondag 20 oktober

Uitwedstrijden
11:00 S.B.U. 5 MSE 5 Sportcentrum Olympos (Uppsalalaan, 3584 CT, Utrecht)

zaterdag 26 oktober

Gouda
14:00 MSE 2 Silvertown Lions MSE 1
15:45 MSE 5 Punch MSE 7
 
Uitwedstrijden
08:30 Sparta Nijkerk 1 MSE 4 Watergoor (Watergoorweg, 3861 AZ, Nijkerk)
12:30 BS Leiden 1 M14 1 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
15:00 BV Juventus 1 MSE 3 Oost Sporthal (Fahrenheitstraat, 3112 ZM, Schiedam)

vrijdag 01 november

Waddinxveen
19:15 V18 1 Solar systemen-Grasshoppers V18 2
19:15 M18 2 BS Leiden M18 3
21:00 MSE 3 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1
21:00 MSE 4 Break Stars MSE 1
 

zaterdag 02 november

Waddinxveen
15:30 X12 1 BS Leiden X12 2
15:30 X12 3 BS Leiden X12 6
17:00 V14 1 Jump IJsselstein V14 1
17:00 X14 3 DAS X14 2
Gouda
12:15 M16 2 Solar Systemen Grasshoppers British M16 2
14:00 M14 1 Rotterdam Basketbal M14 1
16:00 M16 1 DAS M16 1
18:00 M18 1 Rotterdam Basketbal M18 1
20:00 MSE 1 CBV Binnenland MSE 2
 
Uitwedstrijden
13:15 BV Leiderdorp 1 X14 2 De Bloemerd (De Bloemerd, 2353 BZ, Leiderdorp)
14:00 Flax Field Fighters 1 MSE 5 Ridderhal (Hoge Kade, 3341 BD, Hendrik-I.A.)
14:30 BS Leiden 3 X12 2 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
16:00 BV Alphia 1 M16 3 Sporthal de Arena (Diamantstraat, 2403 AS, Alphen a/d Rijn)
18:30 BV Leiderdorp 2 M18 3 De Bloemerd (De Bloemerd, 2353 BZ, Leiderdorp)

zaterdag 09 november

Waddinxveen
12:15 M16 1 Almonte M16 1
14:15 MSE 2 Zoebas MSE 1
14:15 MSE 5 BV Squirrels MSE 2
Gouda
12:15 X12 2 CobraNova X12 2
12:15 X14 2 Forwodians X14 1
14:00 M18 3 Novo Stars M18 1
14:00 M16 3 Forwodians M16 1
 
Uitwedstrijden
08:30 Punch 1 MSE 1 Sportcentr.TU Delft (Mekelweg, 2628 CD, Delft)
10:15 Klipperstars 1 M18 2 Klipper De (Klipperstraat, 2957 EM, Nw.Lekkerkland)
10:30 Crackerjacks 2 V18 1 Zielhorst (Trompetstraat, 3822 OK, Amersfoort)
10:45 BV Groningen 1 M14 1 Sporthal Europapark (, , Groningen)
12:00 HBV The Jumpers 1 M16 2 't Zandje (Schimmelweg, 2524 XK, Den Haag)
13:00 SVO Basketball 1 X12 1 Sportcentrum Oudenrijn (Europaweg, 3451 HG, Utrecht)
13:30 Jump80 1 MSE 3 Sporthal De Fazant (Fazantenlaan, 3222 AM, Hellevoetsluis)
14:00 CobraNova 3 X12 3 Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)
15:00 Divine 1 M18 1 Sporthal Oostervant (Oostervantstraat, 3021 PT, Rotterdam)
16:30 BS Leiden 3 X14 3 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)

vrijdag 15 november

Waddinxveen
19:15 MSE 4 De Dunckers MSE 1
21:00 MSE 1 Cady 73 MSE 1
 
Uitwedstrijden
18:30 Punch 3 MSE 2 Sportcentr.TU Delft (Mekelweg, 2628 CD, Delft)
19:15 EBV Baros 6 MSE 5 Woudestein (Burg. Oudlaan, 3062 PA, Rotterdam)

zaterdag 16 november

Waddinxveen
12:15 X12 1 HBV The Jumpers X12 1
12:15 X12 3 Solar systemen-Grasshoppers X12 3
14:00 MSE 3 CBV Binnenland MSE 3
14:00 X14 3 Zoebas X14 2
Gouda
12:15 X14 2 Solar systemen-Grasshoppers X14 1
14:00 V14 1 CBV Binnenland V14 1
14:00 M18 3 SV Argon M18 1
15:45 M14 1 MBCA Amstelveen M14 1
17:45 M18 1 Woodpeckers M18 1
 
Uitwedstrijden
12:30 BS Leiden 2 M16 1 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
13:15 BV Leiderdorp 1 X12 2 De Bloemerd (De Bloemerd, 2353 BZ, Leiderdorp)
16:30 BS Leiden 5 M16 3 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)

zaterdag 23 november

Gouda
16:15 X12 2 Divine X12-3 X12 3
18:00 MSE 2 EBV Baros MSE 2
18:00 M16 3 Novo Stars M16 1
 
Uitwedstrijden
08:30 Dunkinn 1 X12 3 Tweesprong (Lucas van Leijdenlaan, 2371 RW, Roelofa.veen)
10:40 DAS 1 M16 1 Sporthal SC Delfland (van Bleyswijckstraat, 2613 RT, Delft)
11:15 De Dunckers 1 V14 1 Dudok Arena (Arena, 1213 NW, Hilversum)
11:15 Solar systemen-Grasshoppers 1 X12 1 Cleyn Duin (Stadhoudersdreef, 2224 BN, Katwijk)
14:00 Cady 73 1 M18 1 Sporthal De Lijster (Lijstersingel, 2902 JD, Capelle a/d IJssel)
15:45 Lokomotief 2 X14 3 Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)
16:15 UBV The Eagles 1 MSE 4 Galgenwaard (Herculesplein, 3584 AA, Utrecht)
16:30 BS Leiden 3 MSE 1 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)
17:15 Celeritas-Donar 1 M14 1 Vinkhuizen (Radiumstraat, 9743 SV, Groningen)
17:30 Zoebas 1 M16 2 Noordhove (Lijnbaan, 2728 AG, Zoetermeer)
17:30 Zoebas 1 M18 2 Noordhove (Lijnbaan, 2728 AG, Zoetermeer)
19:00 DAS 1 X14 2 Sporthal SC Delfland (van Bleyswijckstraat, 2613 RT, Delft)
20:00 De Dunckers 1 V18 1 Dudok Arena (Arena, 1213 NW, Hilversum)
20:00 Rotterdam-Zuid 1 MSE 3 (, , )

zondag 24 november

Uitwedstrijden
13:45 CobraNova 2 M18 3 Forum Kwadraat (Vliegerlaan, 2274 XZ, Voorburg)

vrijdag 06 december

Waddinxveen
19:15 MSE 4 BC Shooters MSE 1
21:00 MSE 1 EBV Baros MSE 1
 

zaterdag 07 december

Waddinxveen
12:15 X12 1 Lokomotief X12 1
12:15 X12 3 Silvertown Lions X12 1
14:00 M14 1 TBG Dragons M14 1
16:00 M16 1 BS Leiden M16 2
18:00 M18 1 BC APOLLO Amsterdam M18 2
Gouda
13:15 V14 1 Forwodians V14 1
13:15 M16 3 DAS M16 4
15:00 V18 1 Zoebas V18 1
15:00 M16 2 MSV Basketbal M16 1
16:45 M18 3 Solar systemen-Grasshoppers M18 1
16:45 M18 2 Cady 73 M18 2
18:30 MSE 3 B.O.B. MSE 1
 
Uitwedstrijden
09:30 DAS 3 X12 2 Sporthal SC Delfland (van Bleyswijckstraat, 2613 RT, Delft)
13:00 Sparta Go 1 MSE 5 Sporthal De Gooye (hONDSGALGWEG, 3247 XW, Dirksland)
15:30 LUSV Basketbal 2 MSE 2 U.S.C. (Einsteinweg, 2333 CB, Leiden)

vrijdag 13 december

Uitwedstrijden
19:15 EBV Baros 3 MSE 3 Woudestein (Burg. Oudlaan, 3062 PA, Rotterdam)

zaterdag 14 december

Waddinxveen
12:15 X12 2 Solar systemen-Grasshoppers X12 2
12:15 MSE 5 River Trotters MSE 4
14:00 M14 1 UBALL M14 1
16:00 M16 1 Basketbal Academie Limburg M16 2
 
Uitwedstrijden
08:30 Jump 1 M18 2 De Schelft (Wildlaan, 2211 JZ, Noordw.hout)
09:30 DAS 4 X12 3 Sporthal SC Delfland (van Bleyswijckstraat, 2613 RT, Delft)
10:15 Dunkinn 1 M16 3 Tweesprong (Lucas van Leijdenlaan, 2371 RW, Roelofa.veen)
13:45 Lokomotief 3 MSE 2 Van Zweedenhal (J. van Offwegenlaan, 2282 HR, Rijswijk)
15:30 Solar systemen-Grasshoppers 3 V18 1 Cleyn Duin (Stadhoudersdreef, 2224 BN, Katwijk)
16:15 Zoebas 2 M18 3 Noordhove (Lijnbaan, 2728 AG, Zoetermeer)
18:30 BV Oegstgeest 1 M16 2 Sporthal De Cuyl (De Voscuyl, 2341 BJ, Oegstgeest)
20:00 Goba 1 MSE 4 Oosterbliek (Wiarda Beckmanplein, 4207 NC, Gorinchem)
20:45 Blauw-Wit 1 MSE 1 In de Roos (Commandobaan, 4706 CL, Roosendaal)

zaterdag 11 januari

Waddinxveen
08:30 M18 1 Barons M18 1
08:30 M14 1 Lokomotief M14 1
08:30 MSE 5 EBV Baros MSE 5
10:15 MSE 1 Solar systemen-Grasshoppers MSE 3
 
Uitwedstrijden
16:00 Hurricanes 1 MSE 3 Den Oert (J.A. Heijwegenlaan, 3201 KH, Spijkenisse)
18:15 Crackerjacks 1 MSE 4 Zielhorst (Trompetstraat, 3822 OK, Amersfoort)
18:30 BV Leiderdorp 1 MSE 2 De Bloemerd (De Bloemerd, 2353 BZ, Leiderdorp)

vrijdag 17 januari

Waddinxveen
18:30 MSE 2 HBV The Jumpers MSE 2
 

zaterdag 18 januari

Waddinxveen
08:30 MSE 3 Cady 73 MSE 3
08:30 MSE 4 Almere Pioneers MSE 2
 
Uitwedstrijden
08:30 CBV Binnenland 5 MSE 5 De Driesprong (Marijkesingel, 2991 BK, Barendrecht)
13:00 New Heroes 1 M14 1 De Maaspoort (Marathonloop, 5235 AA, 's-Hertogenbosch)
15:30 High Five 1 M16 1 De Drieburcht (Wagnerplein, 5011 LP, Tilburg)
20:30 D.B.V. Rowic 1 MSE 1 Sportboulevard (Fanny Blankers-Koenweg, 3318 AX, Dordrecht)

zondag 19 januari

Uitwedstrijden
14:15 MBCA Amstelveen 1 M18 1 Goudsmithal (Sportlaan 29, 1185TB, AMSTELVEEN)

vrijdag 24 januari

Uitwedstrijden
18:15 BV Alphia 1 MSE 2 Sporthal de Arena (Diamantstraat, 2403 AS, Alphen a/d Rijn)

zaterdag 25 januari

Waddinxveen
08:30 MSE 1 DAS MSE 2
08:30 M16 1 TBG Dragons M16 1
08:30 MSE 5 Rotterdam-Zuid MSE 3
10:30 M18 1 CBV Binnenland M18 1
10:30 M14 1 BC APOLLO Amsterdam M14 1
 
Uitwedstrijden
17:45 Klipperstars 1 MSE 3 Klipper De (Klipperstraat, 2957 EM, Nw.Lekkerkland)
19:15 B.Z. 72 1 MSE 4 Sporthal de Koppeling (De Clomp 1918, 3704KS, ZEIST)

vrijdag 31 januari

Waddinxveen
18:30 MSE 2 Westland Stars MSE 2
 

zaterdag 01 februari

Waddinxveen
08:30 MSE 3 Divine MSE 1
08:30 MSE 4 Den Haag Seagulls MSE 1
 
Uitwedstrijden
08:30 BV Squirrels 1 MSE 1 Sporthal Oostmeer (Het Hoge Land, 2652 EA, Berkel en Rodenrij)
12:30 Klipperstars 3 MSE 5 Klipper De (Klipperstraat, 2957 EM, Nw.Lekkerkland)
14:00 BC Triple Threat 1 M14 1 Spaarnehal (Fie Carelsenplein, 2036 AM, Haarlem)
15:00 Rotterdam Basketbal 1 M16 1 Alexanderhal (Sjanghailaan, 3066 SJ, Rotterdam)
16:30 BS Leiden 2 M18 1 Sportzaal Houtkwartier (Vennemeerstraat, 2334 DE, Leiden)

vrijdag 07 februari

Uitwedstrijden
08:00 BV Oegstgeest 1 MSE 2 Sporthal De Cuyl (De Voscuyl, 2341 BJ, Oegstgeest)

zaterdag 08 februari

Waddinxveen
08:30 M16 1 Basketbal Academie Limburg M16 2
08:30 M14 1 Landstede Basketbal M14 1
08:30 MSE 4 Blue Drakes MSE 1
10:30 MSE 1 HBV The Jumpers MSE 1
10:30 M18 1 BC Utrecht Cangeroes M18 1
 
Uitwedstrijden
08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht 2 MSE 5 Develhal (Parklaan, 3335 LM, Zwijndrecht)
20:30 SV Argon 1 MSE 3 De Eendracht (Eendracht, 3641 ML, Mijdrecht)

vrijdag 14 februari

Waddinxveen
18:30 MSE 2 Cady 73 MSE 2
 

zaterdag 15 februari

Waddinxveen
08:30 MSE 3 New Stars MSE 2
08:30 MSE 5 S.B.U. MSE 5
 
Uitwedstrijden
08:30 CBV Binnenland 2 MSE 1 De Driesprong (Marijkesingel, 2991 BK, Barendrecht)
08:30 SVO Basketball 2 MSE 4 Sportcentrum Oudenrijn (Europaweg, 3451 HG, Utrecht)
13:00 Basketbal Academie Limburg 1 M14 1 Boshoven (Vrakkerveld, 6002 AZ, Weert)
17:00 Rotterdam Basketbal 1 M18 1 Alexanderhal (Sjanghailaan, 3066 SJ, Rotterdam)
17:00 DAS 1 M16 1 Sporthal SC Delfland (van Bleyswijckstraat, 2613 RT, Delft)

vrijdag 21 februari

Uitwedstrijden
21:00 Silvertown Lions 1 MSE 2 De Meent ('s-Heerenbergstr., 2871 WH, Schoonhoven)

zaterdag 22 februari

Waddinxveen
08:30 M14 1 BS Leiden M14 1
08:30 MSE 3 BV Juventus MSE 1
08:30 MSE 4 Sparta Nijkerk MSE 1
 
Uitwedstrijden
10:15 Punch 7 MSE 5 Sportcentr.TU Delft (Mekelweg, 2628 CD, Delft)

zaterdag 07 maart

Waddinxveen
08:30 MSE 1 Punch MSE 1
08:30 M18 1 Divine M18 1
08:30 MSE 5 Flax Field Fighters MSE 1
10:30 M16 1 Almonte M16 1
 
Uitwedstrijden
08:30 Helmink Heroes Zwijndrecht 1 MSE 3 Develhal (Parklaan, 3335 LM, Zwijndrecht)
16:30 Rotterdam Basketbal 1 M14 1 Alexanderhal (Sjanghailaan, 3066 SJ, Rotterdam)
17:00 Break Stars 1 MSE 4 De Trits (Goeman Borgesiuslaan, 3741 CR, Baarn)

vrijdag 13 maart

Uitwedstrijden
19:15 Zoebas 1 MSE 2 Noordhove (Lijnbaan, 2728 AG, Zoetermeer)

zaterdag 14 maart

Waddinxveen
08:30 M16 1 BS Leiden M16 2
08:30 M14 1 BV Groningen M14 1
08:30 MSE 3 Jump80 MSE 1
 
Uitwedstrijden
08:30 Woodpeckers 1 M18 1 Sporthal De Slinger (De Slinger, 3995 DE, Houten)
08:30 BV Squirrels 2 MSE 5 Sporthal Oostmeer (Het Hoge Land, 2652 EA, Berkel en Rodenrij)
18:00 Cady 73 1 MSE 1 Sporthal De Lijster (Lijstersingel, 2902 JD, Capelle a/d IJssel)

vrijdag 20 maart

Waddinxveen
18:30 MSE 2 Punch MSE 3
 

zaterdag 21 maart

Waddinxveen
08:30 MSE 1 BS Leiden MSE 3
08:30 M18 1 Cady 73 M18 1
08:30 MSE 5 EBV Baros MSE 6
 
Uitwedstrijden
08:30 CBV Binnenland 3 MSE 3 De Driesprong (Marijkesingel, 2991 BK, Barendrecht)
08:30 De Dunckers 1 MSE 4 Dudok Arena (Arena, 1213 NW, Hilversum)
15:30 High Five 1 M16 1 De Drieburcht (Wagnerplein, 5011 LP, Tilburg)
18:45 MBCA Amstelveen 1 M14 1 Goudsmithal (Sportlaan 29, 1185TB, AMSTELVEEN)

vrijdag 27 maart

Uitwedstrijden
19:15 EBV Baros 2 MSE 2 Woudestein (Burg. Oudlaan, 3062 PA, Rotterdam)

zaterdag 28 maart

Waddinxveen
08:30 MSE 3 Rotterdam-Zuid MSE 1
08:30 MSE 4 UBV The Eagles MSE 1
10:15 M16 1 TBG Dragons M16 1
10:15 M14 1 Celeritas-Donar M14 1
 
Uitwedstrijden
14:45 EBV Baros 1 MSE 1 Woudestein (Burg. Oudlaan, 3062 PA, Rotterdam)

zondag 29 maart

Uitwedstrijden
16:00 BC APOLLO Amsterdam 2 M18 1 Apollohal (Apollolaan, 1077 BA, Amsterdam)

vrijdag 03 april

Waddinxveen
18:30 MSE 2 LUSV Basketbal MSE 2
 

zaterdag 04 april

Waddinxveen
08:30 MSE 5 Sparta Go MSE 1
10:15 MSE 1 Blauw-Wit MSE 1
 
Uitwedstrijden
08:30 TBG Dragons 1 M14 1 De Horstacker (Horstacker, 6546 EK, Nijmegen)
08:30 B.O.B. 1 MSE 3 Sporthal Carla de Liefde (Polderlaan, 3261 ZA, Oud Beijerland)
17:45 BC Shooters 1 MSE 4 De Kuil (Torenvalk, 3752 SJ, Bunschoten)
18:00 Almonte 1 M16 1 De Eckart (Weegschaalstraat, 5632 CW, Eindhoven)

vrijdag 17 april

Waddinxveen
18:30 MSE 2 Lokomotief MSE 3
 

zaterdag 18 april

Waddinxveen
08:30 MSE 3 EBV Baros MSE 3
08:30 MSE 4 Goba MSE 1
 
Uitwedstrijden
14:00 River Trotters 4 MSE 5 De Wielewaal (Cornelisweer, 3371 PH, Hardinxveld-G)
16:00 UBALL 1 M14 1 Sportcentrum Oudenrijn (Europaweg, 3451 HG, Utrecht)